2:3
1:2
- : -

OLYMP FLORBAL B - FbC Barracudas Slaný 6:7
5. Michal Karban, 5. Jakub Kricner, 6. Jakub Kricner, 19. Pavel Piech, 30. Matěj Špalek, 41. Matěj Špalek - 9. David Štechmüller, 14. Tomáš Richtr, 25. David Štechmüller, 29. Tomáš Koten, 30. Ladislav Jelen, 36. Jiří Rafaj, 42. Tomáš Richtr; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Jan Klapuš ? - Vojtěch Hlava ?; po třetinách: 3:2, 2:3, 1:2;
45:00
41:43
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr bez asistence (6:7).
40:02
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Špalek, asistoval Ladislav Procházka (6:6).
35:53
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval Vojtěch Keder (5:6).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Ladislav Jelen, asistoval Petr Lacko (5:5).
29:25
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Špalek, asistoval Pavel Piech (5:4).
28:17
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Koten, asistoval Petr Lacko (4:4).
27:21
Vyloučen hráč Matěj Špalek družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
26:24
Vyloučen hráč Jakub Kricner družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:51
Vyloučen hráč Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
24:35
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil David Štechmüller, asistoval Petr Lacko (4:3).
18:51
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Pavel Piech, asistoval Ladislav Procházka (4:2).
15:00
15:00
13:01
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Tomáš Koten (3:2).
11:50
Vyloučen hráč Jan Šotola družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
08:46
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil David Štechmüller, asistoval Patrik Martinovský (3:1).
07:00
Vyloučen hráč Patrik Čeliš družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:47
Vyloučen hráč Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
05:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jakub Kricner, asistoval Matěj Špalek (3:0).
04:41
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jakub Kricner, asistoval Tomáš Jirát (2:0).
04:22
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Mirek Svoboda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Klapuš; hráči v poli: Mirek Svoboda, Jan Šotola, Patrik Čeliš, Michal Karban, Matyáš Sokol