0:0
2:4
- : -

FBC Panthers Liberec B - USK Slavia Liberec 2:9
32. David Kala, 42. Václav Lukáš - 3. Daniel Klimša, 10. Daniel Klimša, 14. Lukáš Bajgl, 15. Marek Svoboda, 15. Lukáš Bajgl, 35. Tomáš Souček, 36. Tomáš Souček, 39. Lukáš Bajgl, 44. Luboš Kopřiva; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Dušan Ramírez 24 - Stanislav Pittner 15; po třetinách: 0:5, 0:0, 2:4;
45:00
43:33
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Luboš Kopřiva, asistoval Lukáš Bajgl (2:9).
41:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Václav Lukáš, asistoval Lukáš Ďuriš (2:8).
38:52
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Lukáš Bajgl, asistoval Jan Novotný (1:8).
37:54
Vyloučen hráč Martin Benda družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
35:39
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Tomáš Souček, asistoval Lukáš Bajgl (1:7).
34:59
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Tomáš Souček, asistoval Martin Benda (1:6).
31:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil David Kala, asistoval Jan Vondráček (1:5).
30:26
Vyloučen hráč Tomáš Souček družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:28
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:31
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Lukáš Bajgl, asistoval Martin Benda (0:5).
14:09
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Marek Svoboda, asistoval Tomáš Souček (0:4).
13:23
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Lukáš Bajgl, asistoval Stanislav Pittner (0:3).
09:48
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Daniel Klimša, asistoval Lukáš Bajgl (0:2).
09:09
Vyloučen hráč David Kala družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
09:09
Vyloučen hráč David Kala družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za sekání.
07:20
Vyloučen hráč Jan Lesák družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
02:44
Vyloučen hráč Luboš Kopřiva družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
02:36
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Daniel Klimša, asistoval Martin Benda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů USK Slavia Liberec:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec B: brankář: Dušan Ramírez; hráči v poli: Martin Zeman, Marek Lustig, Jiří Jeník, Jakub Hamral, Lukáš Ďuriš