3:2
1:2
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:9
7. Jan Kos, 32. Adam Kuchynka, 36. Lukáš Dubský, 37. Adam Kocián, 56. Michael Řehák - 1. Hieu Nguyen Chi, 3. Hieu Nguyen Chi, 3. Sebastian Maxa, 8. Matěj Jambor, 18. Albert Kulík, 24. Jakub Dufek, 40. Petr Majer, 48. Matěj Duda, 56. David Horký; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Filip Čermák 44 - Jan Hartman 35; po třetinách: 1:5, 3:2, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: SPA: 14 Chodov: 16
60:00
Střely celkem: SPA: 40 Chodov: 44
60:00
Komentář trenéra hostí - O.Neuman: "Na Spartu se nám z nějakých důvodů hraje dobře, jsem rád, že jsme to dnes potvrdili. Měli jsme ale pár varovných pasáží, které budeme řešit. Rozhodly přímočaré útoky, produktivita, lepší backchecking a brankáři."
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Začátek zápasu jsme prospali a nabídli soupeři snadné vedení. Poté nás stalo spoustu energie utkání otáčet. Druhou třetinu jsme odehráli výborně, ale třetí část si soupeř pohlídal a díky úvodu utkáni zaslouženě zvítězil.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:59
Hurt ze strany trefuje břevno.
55:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (5:9).
55:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Petr Majer (4:9).
55:38
Situaci 2 na 1 Chodov vyřešil správně a navyšuje tak skore na 4:9.
54:19
Kuchynka ztratil míček na středu, ale následně to napravil aspoň faulem a zastavil tak hrozící protiútok.
53:24
Řehák při napadání dostal housle.
52:08
Majer běžel poděl malého brankoviště, ale Čermák se výborně přesunul a tento lišácký pokus zneškodnil.
50:07
Krupička osamocený na středu netrefuje ani branku.
48:52
Linhart ze zátahu vyslal dobrou střelu, ale Hartman ji prstíčky vyrazil.
48:28
Vyloučen hráč Matěj Duda družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
48:00
Bude se nám vylučovat na straně Chodova a Sparta jde do šesti.
47:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Petr Majer (4:8).
47:38
Duda se prosazuje z před brankového prostoru.
46:36
A kotel se nám postupně vrací na pozice a podporuje domácí tým tedy Spartu.
45:55
Ucháč měl před sebou úplně prázdnou branku, ale ani tak se do ní nedokázal trefit.
45:27
Kos se dopustil přestupku v rohu soupeře.
44:20
Hartman si poradil na výbornou s tečovaným míčkem.
43:17
Linhart vyhazuje míček zpoza branky na polovinu soupeře.
41:53
Z kotle nám tady zbyl pouze jeden věrný kotelník, který stále dychtivě podporuje domácí tým tedy Spartu. Děkujeme.
40:48
Kašpar vypálil od mantinelu, ale golman pohotově chytá.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SPA: 18 Chodov: 17
40:00
39:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Radim Slunečko (4:7).
39:26
Majer zatáhl, vystřelil a dal gola. Jak jednoduché.
38:05
Řehák v samostatném úniky nedává gol. Golman vytáhl nohy dopředu a odkopává míček.
36:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Michael Řehák (4:6).
36:56
Kocián v samostatném úniky dává gol.
36:43
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:37
Šimek z dlouhého výběhu trefuje břevno.
35:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Adam Kocián (3:6).
35:14
Dubský z otočky na středu střílí přímo nechytatelně nad nohu Hartmana.
33:51
Sparta trpělivě kombinovala, ale nic z toho nevytěžila.
31:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka, asistoval Jan Vochyán (2:6).
31:58
Kuchynka ze zátahu prostřeluje Hartmana na bližší tyč do šibenice.
29:24
Linhart svojí nahrávkou nachází pouze protihráče, kteří stojí na střídačce.
28:31
Sparta nevyužívá situaci 3 na 2.
27:18
Ucháč se z první trefuje do sítě. Bohužel do sítě za mantinely.
26:43
Kuchynka ohrozil branku soupeře svojí střelou schovanou zpoza hráče.
25:50
Sedláček z první netrefuje zařízení.
25:19
Linhart hecuje svůj tým k obratu.
24:48
Hurt zkouší prostřelit Hartmana na bližší tyč neúspěšně.
23:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Petr Majer (1:6).
23:28
Dufek ze zátahu trefuje pravou šibenici.
23:14
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:30
Bude se vylučovat a Chodov jde do šesti.
21:26
Talentovaný Kuchynka si poradil s náhozem a pokryl si balonek zkušeně tělem.
20:26
Vyloučen hráč Petr Majer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
20:01
Fišer se ihned po buly vydal směrem přímo na branku soupeře. Branku ale netrefil.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SPA: 8 Chodov: 11
20:00
18:02
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Albert Kulík, asistoval Hieu Nguyen Chi (1:5).
15:31
Horký nyní pláchl Dibelkovi a šel sám na bránu. Tuto šanci Chodova zneškodnil skvělým zákrokem Čermák.
14:49
Kocián ze středu orazítkoval břevno.
14:00
Ucháč z první míjí z půlky odkrytou branku.
12:15
Sedláček zalepil svojí nohou skákající míček.
10:36
Vochyán z velkého úhlu míjí branku.
07:42
Řehák dostal od Dubského na první, ale golmana neprostřelil.
07:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Jambor, asistoval Petr Majer (1:4).
06:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos, asistoval Jan Vochyán (1:3).
06:57
Kos dostal dobrou přihrávku na mantinel a vůbec se nerozpakoval a z první snižuje na 1:3.
06:55
Fišer podklouzl po hokejce protihráče.
06:09
Krupička si vedl na jedničku v situaci 1 na 1.
04:22
Šrumec před brankou Sparty končí faulem Chodova.
03:56
Kocián ze zátahu přestřeluje branku.
02:25
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
02:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa bez asistence (0:3).
02:25
Maxa z velmi špatného úhlu přeci jen dává gol a posílá svůj tým do tří brankového vedení.
02:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Matěj Duda (0:2).
02:11
Linhart velmi lacině přišel o balonek a je z toho gol.
01:30
Kuchynka pod tlakem dvou hráčů vybojoval alespoň faul.
00:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Aleš Weigner (0:1).
00:42
Chi ze zátahu prostřeluje Novýho na bližší tyč.
00:20
Horký vypouští zpoza půlky střelu hned ze začátku utkání.
00:01
Úvodní buly vyhrává Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Jonáš Kulhavý, David Horký, Matěj Jambor, Tomáš Josefovič, Petr Majer
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Adam Kuchynka, Jan Vochyán, Daniel Fišer, Jan Kos, Tomáš Dibelka