2:0
2:0
- : -

SPORT CLUB Klatovy - USK Akademik Cheb 4:3
15. Kamil Gajdoš, 21. Jan Holý, 28. Kamil Gajdoš, 31. Jan Holý - 4. Milan Bednařík, 6. Matěj Voborník, 8. Milan Bednařík; rozhodčí: Daniel Karásek - Arťom Ňorba; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Michal Liška ? - Lukáš Heczko ?; po třetinách: 0:3, 2:0, 2:0;
36:00
35:50
Trestné střílení družstva SPORT CLUB Klatovy neproměnil Kamil Gajdoš.
34:00
Trošku se nám zaseklo připojení, ale již vše v pořádku. Akademik prohospodařil 3gólový náskok a jako již tradičně nechal soupeře utkání otočit.. Tomuto se říká syndrom Akademik...
30:22
Timeout USK Akademik Cheb
30:20
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý bez asistence (4:3).
28:37
Vyloučen hráč Adam Krs družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:12
Chyba Akademiku a Klatovy gólem "zadarmo" srovnávají na 3:3. Hned poté fauluje hráč klatovských s číslem 8 a Akademik si zahraje přesilovou hru.
27:16
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Kamil Gajdoš bez asistence (3:3).
24:20
Vyloučen hráč Václav Liška družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hra rukou.
24:00
24:00
23:59
Vyloučen hráč Jan Kirchman družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:24
Tohle nepochopíš jak by pravil klasik. Lukáš Heczko po souboji s protihráčem sbírá soupeřovu hokejku a odhazuje tuto florbalovou pomůcku 15 metrů. Nepochopitelné:-)
21:51
Vyloučen hráč Lukáš Heczko družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nesportovní chování.
20:53
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý bez asistence (2:3).
20:51
Lukáš "řízeček" Valenta se prezentuje svojí klasikou. Brutální faul z dílny Valent'áka končí nebezpečnou standartkou přímo v předbrankovém prostoru, která končí gólem a stav je nyní 2:3 . Pěknou střelou ze standartky se prezentuje hráč s číslem 10..
18:41
Škoda, že toto nemůžete vidět i vy, protože to už k vidění asi nikdy nebude. Ryšavý jezdec Matěj Voborník se chystal provést trestné střílení a jelikož si při prvním dotyku balonek předkopl, nájezd, natož snad střela se ani nekonala. Toto patří na bizár!! :D
18:40
Trestné střílení družstva USK Akademik Cheb neproměnil Matěj Voborník.
16:59
Zaregistroval jsem, že se na někoho z chebských pušek dorazil podívat i nový cíl a terč mnoha chebských hráčů, slečna Arpášová! Po zápase Vám tedy vyzjistím, který hráč tuto vnadnou kočku pozval :-)))
15:34
Heczko poprvé kapituluje. To když chebští špatně bránili a Klatovy toho náležitě využily. - 1:3 .. Hned po rozehrání se velezkušený Jan Mazanec zakousává do protihráče, který potom cca 2 minuty leží na palubovce. Klasický, tvrdý Máza....
14:59
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Kamil Gajdoš, asistoval Jaroslav Jiřík (1:3).
13:36
Lukáš Kedrbedrčejndrmén Heczko působí jako fantom. Již poněkolikáté předvádí vynikající zákrok z dílny zákroků repre gólmana Součka a vychytává momentálně již trochu zoufalé Klatovské ostrostřelce.
12:30
Petr Pinc, kterého zdobí klasický, nefalšovaný první knír v životě se nechává faulovat a získává výhodu standartní situace, která posléze končí neúspěšně.
12:00
12:00
09:41
Zdá se, že se Klatovy, které Cheb už dvakrát v sezoně porazily, nemohou dostat po jejich prvním zápasu do tempa. Tento jinak kvalitní tým působí prozatím opařeným dojmem.
08:00
Milovník žvýkacího tabáku a holčičích rozkroků Jan "Sumeček" Žuk předvádí brilantních akci, kdy po 2 kličkách předhodil balonek opět naší nestárnoucí legendě Bednaříkovi, který si s takovými situacemi většinou ví rady - 0:3 pro Cheb.
07:52
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Milan Bednařík, asistoval Jan Žuk (0:3).
05:38
Cheb vede už o dva góly, to když se ryšavý kelt Voborník, mimochodem brzy čerstvý otec dostal do výběhu a střelou 30 km/h překonává podruhé gólmana Klatov.
05:35
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Matěj Voborník, asistoval Lukáš Valenta (0:2).
03:39
Jen co jsem dopsal, že taneček ke gólu nevedl, Bedýnka odpovídá banánem v síti gólmana Lišky.
03:38
02:39
Nestárnoucí legenda Akademiku Bednařík tancuje za bránou čardáš, taneček ale nekončí střelou.
00:40
Gólman domácích Lukáš Heczko při rozcvičce vypadal že nechytí jediný balon. Uvidíme jak to bude vypadat při zápase..