3:1
- : -
TJ Hodonice

TJ Hodonice - VSK VUT Skurut Hai Brno 7:4
13. Petr Sláma, 18. Tomáš Zahradník, 20. Patrik Blažek, 25. Libor Šopák, 33. Petr Sláma, 38. Rostislav Kocáb, 45. Petr Sláma - 17. Tomáš Fanta, 21. Adam Trllo, 27. Tomáš Fanta, 40. Vladimír Biolek; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jaromír Bečka ? - Bohumír Fajt ?; po třetinách: 1:0, 3:3, 3:1;
45:00
44:33
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Petr Sláma, asistoval Lukáš Bartůněk (7:4).
43:36
Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
39:09
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Vladimír Biolek, asistoval Adam Trllo (6:4).
37:06
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Rostislav Kocáb, asistoval Patrik Blažek (6:3).
32:39
30:00
30:00
28:23
Vyloučen hráč Radek Novák družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
26:27
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Fanta, asistoval Michal Repko (4:3).
24:21
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Libor Šopák, asistoval Petr Sláma (4:2).
20:10
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Adam Trllo, asistoval Martin Laštík (3:2).
19:45
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Patrik Blažek, asistoval Rostislav Kocáb (3:1).
17:36
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Tomáš Zahradník, asistoval Petr Sláma (2:1).
16:17
15:00
15:00
12:25
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Petr Sláma, asistoval Libor Šopák (1:0).
01:24
Vyloučen hráč Patrik Blažek družstva TJ Hodonice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Radek Novák, Tomáš Vlk, Denis Ligas, Michal Repko, Tomáš Fanta