0:0
2:2
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - K1 Florbal Židenice 5:4
2. Josef Knebl, 9. Jiří Škrla, 13. Jakub Suchý, 34. Jakub Suchý, 36. Josef Knebl - 10. Martin Peitl, 10. Tomáš Luner, 32. Petr Bednář, 35. Jan Dolejška; rozhodčí: Vu Pham Anh - Jiří Štěpánek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Laporčák ? - Filip Gotschim ?; po třetinách: 3:2, 0:0, 2:2;
45:00
44:33
Timeout K1 Florbal Židenice
42:32
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
42:32
Vyloučen hráč Jiří Škrla družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za hra rukou.
40:29
Vyloučen hráč Ondřej Sukup družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:41
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Josef Knebl, asistoval Jiří Škrla (5:4).
34:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jan Dolejška, asistoval Tomáš Luner (4:4).
33:19
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Pavel Hons (4:3).
31:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář, asistoval Martin Peitl (3:3).
30:00
30:00
23:24
Vyloučen hráč Jiří Škrla družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
16:37
Vyloučen hráč Adam Schön družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
12:10
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý bez asistence (3:2).
09:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tomáš Luner, asistoval Michal Kert (2:2).
09:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martin Peitl, asistoval Petr Bednář (2:1).
08:43
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Škrla bez asistence (2:0).
01:03
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Josef Knebl, asistoval Štěpán Böhm (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Jiří Štěpánek.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: David Laporčák; hráči v poli: Marián Stříteský, Jiří Škrla, Adam Schön, Jakub Suchý, Pavel Hons