2:1
2:2
- : -

TJ Sokol Brno - Husovice - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 6:5
7. Vojtěch Haleš, 15. David Čech, 25. Vojtěch Haleš, 27. David Čech, 40. David Čech, 44. Tomáš Gryc - 7. Ondřej Ptáček, 12. David Šnajdr, 28. Tomáš Petr Marek, 43. David Šnajdr, 45. Jakub Suchý; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Kölbl ? - David Laporčák ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:2;
45:00
44:32
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Josef Knebl (6:5).
43:16
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil Tomáš Gryc bez asistence (6:4).
43:08
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
42:08
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil David Šnajdr, asistoval Jiří Škrla (5:4).
39:24
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil David Čech, asistoval Tomáš Gryc (5:3).
30:00
30:00
27:59
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Tomáš Petr Marek, asistoval Josef Knebl (4:3).
26:20
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil David Čech, asistoval Samuel Zeman (4:2).
25:21
Vyloučen hráč Jiří Škrla družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za bránění ve hře.
24:13
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil Vojtěch Haleš, asistoval Jan Tahal (3:2).
15:00
15:00
14:00
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil David Čech, asistoval Vojtěch Haleš (2:2).
11:03
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil David Šnajdr, asistoval Pavel Hons (1:2).
06:47
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil Vojtěch Haleš, asistoval Samuel Zeman (1:1).
06:37
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Ondřej Ptáček, asistoval Jiří Škrla (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: David Laporčák; hráči v poli: Adam Schön, Jakub Suchý, Pavel Hons, Marián Stříteský, Jiří Škrla