3:4
1:2
- : -

Z.F.K. Petrovice B - FBC Spartak Bílovec 8:8
2. Martin Schulhauser, 3. Dominik Chvastek, 6. Marek Cihelka, 8. Martin Schulhauser, 16. Martin Schulhauser, 18. Martin Schulhauser, 18. Dominik Chvastek, 38. Dominik Chvastek - 4. Daniel Šoltés, 11. Petr Pastrňák, 15. Daniel Šoltés, 15. Radim Richtár, 17. Pavel Ferda, 23. Radim Richtár, 31. Tomáš Wachtarczyk, 34. Daniel Šoltés; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; zásahy brankářů: Pavel Kulla ?, Petr Michalík ? - Jakub Martinek ?; po třetinách: 4:2, 3:4, 1:2;
39:00
37:44
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Martin Schulhauser (8:8).
37:21
Timeout FBC Spartak Bílovec
33:15
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Daniel Šoltés, asistoval Richard Mück (7:8).
30:15
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Tomáš Wachtarczyk, asistoval Daniel Šoltés (7:7).
26:00
26:00
22:33
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Radim Richtár, asistoval Petr Pastrňák (7:6).
19:50
Vyloučen hráč Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
17:43
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Vítězslav Růžička (7:5).
17:26
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Vítězslav Růžička (6:5).
17:12
Vyloučen hráč Tomáš Wachtarczyk družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost.
16:09
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Pavel Ferda, asistoval Josef Horák (5:5).
15:31
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Jiří Mareš (5:4).
14:52
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Radim Richtár, asistoval Josef Horák (4:4).
14:31
Vyloučen hráč Petr Pastrňák družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hra rukou.
14:28
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Daniel Šoltés, asistoval Šimon Kouba (4:3).
13:00
13:00
11:12
Vyloučen hráč Josef Horák družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:13
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Petr Pastrňák, asistoval Daniel Šoltés (4:2).
09:55
07:19
06:25
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Michalík družstva Z.F.K. Petrovice B
06:25
Vyloučen hráč Šimon Kouba družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání.
05:07
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Martin Schulhauser (3:1).
03:18
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil Daniel Šoltés, asistoval Petr Pastrňák (2:1).
02:37
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Michal Olšák (2:0).
01:33
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Marek Cihelka (1:0).