0:5
0:1
- : -

Florbal Ústí B - 1. FBC DDM Děčín IV 3:9
4. Adam Havriljak, 7. Michal Arnold, 10. Michal Pittner - 2. Jan Vilímek, 5. Miroslav Beránek, 10. Jan Bräuer, 13. Kryštof Loubek, 15. Matouš Dašek, 18. Jan Bräuer, 22. Jan Vilímek, 23. Matouš Dašek, 32. Miroslav Beránek; rozhodčí: Kamil Neuman - David Vosála; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Dunaj ? - Jan Drobný ?; po třetinách: 3:3, 0:5, 0:1;
36:00
31:24
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Miroslav Beránek, asistoval Kryštof Loubek (3:9).
24:00
24:00
22:26
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Zdeněk Martinec (3:8).
21:12
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Vilímek, asistoval Matouš Dašek (3:7).
17:58
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Matouš Dašek (3:6).
14:57
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Jan Bräuer (3:5).
12:20
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Marek Sochor (3:4).
12:00
12:00
09:31
Vyloučen hráč Marek Sochor družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
09:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Michal Pittner, asistoval Jan Simeon Kimmer (3:3).
09:09
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer bez asistence (2:3).
06:06
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Michal Arnold, asistoval Lukáš Krušina (2:2).
04:47
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Miroslav Beránek, asistoval Matěj Macák (1:2).
03:46
Vlastní branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Adam Havriljak (1:1).
01:09
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Vilímek, asistoval Daniel Pongrácz (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Neuman a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Petr Dunaj; hráči v poli: Jan Suchý, Jaroslav Folk, Jakub Čečák, Richard Čálek, Michal Arnold