1:4
4:1
- : -

Fbc ClientIO Šternberk - FbC Asper Šumperk B 6:6
2. Břetislav Obšil, 13. Václav Babík, 27. Jakub Navara, 31. Tobiáš Finsterle, 32. Václav Babík, 36. Václav Babík - 5. Jan Zindulka, 14. Adam Jílek, 15. Lukáš König, 18. Štěpán Mrkos, 21. Jan Zindulka, 36. Adam Jílek; rozhodčí: Matěj Faltus - Aleš Horváth; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Kristýna Čechová ? - Vojtěch Kubíček ?; po třetinách: 1:1, 1:4, 4:1;
36:00
35:30
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Adam Jílek, asistoval Matěj Hýbner (6:6).
35:05
Timeout Fbc ClientIO Šternberk
35:05
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil Václav Babík bez asistence (6:5).
33:44
Vyloučen hráč Břetislav Obšil družstva Fbc ClientIO Šternberk na 2 minuty za sekání.
31:27
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil Václav Babík, asistoval Martin Robert Horry (5:5).
30:24
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil Tobiáš Finsterle, asistoval Martin Mikolajek (4:5).
29:27
Timeout FbC Asper Šumperk B
26:11
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil Jakub Navara, asistoval Tomáš Papica (3:5).
25:45
Vyloučen hráč Jan Zindulka družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:00
24:00
21:04
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za sekání.
20:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Jan Zindulka bez asistence (2:5).
18:26
Vyloučen hráč Tomáš Kunc družstva Fbc ClientIO Šternberk na 2 minuty za sekání.
17:39
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Štěpán Mrkos, asistoval Luboš Kotoulek (2:4).
14:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Lukáš König bez asistence (2:3).
13:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Adam Jílek bez asistence (2:2).
12:42
12:00
12:00
04:31
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Jan Zindulka, asistoval Ondřej Šimek (1:1).
02:21
Vyloučen hráč Ondřej Mondek družstva Fbc ClientIO Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:52
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil Břetislav Obšil bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Faltus a Aleš Horváth.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk B: brankář: Vojtěch Kubíček; hráči v poli: Matěj Hýbner, Matyáš Jecu, Theodor Wind, Matyáš Chovanec, Lukáš Jelen