1:2
1:1
- : -

FBC ZŠ Uničov - FbC Asper Šumperk 3:6
8. Matěj Šíma, 17. Marek Sláma, 29. Vojtěch Vaníček - 7. Ondřej Konášek, 9. Antonín Harapát, 10. Filip Černohous, 16. Antonín Harapát, 22. Pavel Fleischmann, 36. Matěj Ivo Pírek; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Volf ? - František Juráň ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:1;
36:00
Domácí nakonec i díky nedisciplinovanosti Uničova dokráčeli ke třem bodům docela v poklidu. Vzhledem k problematickému připojení k FISu se omlouvám ze strohé informace z poslední třetiny. Tímto se s Vámi loučí Petr Matej.
36:00
35:45
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Ivo Pírek, asistoval Antonín Harapát (3:6).
34:29
Timeout FbC Asper Šumperk
34:29
Vyloučen hráč Adam Caletka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:30
Šumperk je v plném počtu, paradoxně více šancí měl Asper.
31:23
Vyloučen hráč Karel Mareček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
Za Juráněm zazvonila tyčka! Uničov teď tlačí.
29:20
Uničov snížil a žene se za další brankou. Tohle bude ještě drama.
28:20
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Vojtěch Vaníček, asistoval Martin Volf (3:5).
26:19
Jirka Kotek teď bez cizího zavinění špatně došlápl a zdá se, že do dnešního zápasu už nezasáhne.
25:52
Nějaké šance jsme sice viděli, branka ale v přesilovce nepadla.
24:00
24:00
Skóre na tabuli odpovídá dění na hřišti, Šumperk je lepší a do třetí třetiny vstoupí v početní výhodě. Výborná příležitost navýšit dosavadní vedení.
24:00
23:52
Vyloučen hráč Matěj Šíma družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
21:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Pavel Fleischmann, asistoval Matěj Ivo Pírek (2:5).
21:33
Po velkých šancích v předbrankovém prostoru se míček dostal až k Pavlu Fleischmannovi, který zatáhl a ze střední vzdálenosti se trefil přesně k pravé tyčce.
19:47
Tečovaná střela Asperu míří mimo.
18:54
Domácí na míčku,
16:48
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Marek Sláma, asistoval Tomáš Brodský (2:4).
16:48
Pěkná branka uničovského Slámy,ikdyž jeho střelu z bekendu asi Franta Juráň měl chytit.
15:18
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Antonín Harapát, asistoval Adam Ston (1:4).
15:18
V ponechané výhodě se za brankou výborně zorientoval Adam Ston, další ze starších žáků v sestavě Šumperka, který našel před brankou zcela volného Harapáta. Krásná spolupráce svěřence a trenéra.
14:45
Matěj Pírek se aktivně vrátil, vybojoval čiště míč a hezy zakončil. Škoda, to mohl být gól
14:10
Asper je nadále hladový, Uničov spíše takový bezpohlavní.
12:40
Kotkovu střelu brankář Uničova vyráží. Pěkná akce.
12:00
12:00
První část hry je za námi a musím (byť nejsem nestranný) uznat, že Šumperk opravdu bojuje a vůbec není patrné, že proti sobě stojí druhý tým tabulky proti aktuálně předposlednímu celku. Uničov je tabulkově ten lépe postavený tým.
12:00
09:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Filip Černohous bez asistence (1:3).
09:37
Kapitán starších žáků Filda Černohous sice ve své kategorii prakticky nestřílí, teď ale vzal odpovědnost na sebe a zvyšuje přesnou trefou na 3:1!
08:30
Kapitán Harapát vrací svému týmu vedení,
08:29
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Antonín Harapát, asistoval Karel Mareček (1:2).
07:20
A máme tu první branky zápasu. Na straně Šumperka se prosadil Ondřej Konášek,který dříve při střídání přiznal teč a následně byl odměněn vedoucí brankou svého týmu. Uničov ale záhy srovnal krok, když Šíma přesně trefil mezírku mezi nohama brankáře Juráně.
07:05
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Matěj Šíma, asistoval Vojtěch Vaníček (1:1).
06:20
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Konášek, asistoval Pavel Fleischmann (0:1).
05:20
Domácí jsou trošku aktivnější, hosté hrozí prozatím zejména z brejků.
04:54
Kombinace Kotka a Sitty brankou nekončí.
01:48
Hra zatím nenabízí příliš florbalové krásy a na první vážnější šanci čekáme.
00:36
Harapát v akci, jeho střela ale byla zblokována.
00:09
Harapát nahrál za mantinel a Uničov rozehrává.
00:01
Úvodní buly pro Uničov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: František Juráň; hráči v poli: Pavel Fleischmann, Karel Mareček, Antonín Harapát, Jiří Kotek, Ondřej Sitta
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov:
00:00
Příjemné sobotní odpoledne ze zasněženého Šumperka Zamalou chvíli nám začne utkání mezi domácím Asperem a černožlutým týmem Uničova. A zatímco šumperský celek se již pilně připravuje na hrací ploše, hosté jsou prozatím schovaní v kabině.
00:00
Dnešní duel budoumít na starosti pánové Jiruška a Špaček, tedy rozhodčí z Hnátnic a Mistrovic. Pokud nevíte, kde se tyto obce nachází, nic si z toho nedělejte, já to také nevím a to jsem měl zeměpis vždy za jedna.