4:3
2:0
- : -

FBC Panthers Liberec - FBC Šluknovsko Česká Lípa B 6:4
19. Martin Svatuška, 21. Martin Svatuška, 22. Štěpán Holomoucký, 23. Jakub Erlebach, 35. Martin Svatuška, 36. Jakub Svatuška - 1. Filip Cobl, 16. Karel Kirchberger, 17. Matyáš Fanderlik, 23. Filip Cobl; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jan Antonín Vávra ? - Miroslav Horváth ?; po třetinách: 0:1, 4:3, 2:0;
36:00
35:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Svatuška bez asistence (6:4).
34:50
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Svatuška, asistoval Tomáš Horan (5:4).
24:00
24:00
22:35
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Erlebach bez asistence (4:4).
22:11
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Filip Cobl, asistoval Daniel Slavík (3:4).
21:38
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Štěpán Holomoucký, asistoval Filip Haken (3:3).
20:46
20:45
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa B
18:49
16:18
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Petr Smola (0:3).
15:08
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Karel Kirchberger, asistoval Marek Král (0:2).
12:40
Vyloučen hráč Daniel Slavík družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
09:43
Vyloučen hráč Robert Zoreník družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:45
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Filip Cobl bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa B: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Filip Cobl, Bohuslav Kučera, Karel Kirchberger, Daniel Novák, Daniel Slavík