3:4
1:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - FbC Hradec Králové  4:13
24. Jan Pech, 40. Filip Šimek, 40. Jan Šimic, 55. Filip Šimek - 3. Filip Čáp, 3. Ondřej Vykydal, 5. Lukáš Klouček, 8. Max Kuštan, 18. Max Kuštan, 18. Filip Čáp, 20. Pavel Bartoš, 22. Lukáš Klouček, 27. Radek Zezulka, 36. Lukáš Klouček, 38. Jáchym Bednář, 49. Filip Čáp, 58. Michal Martinek; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 6:2; využití: 0:3; diváků: 52; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 18 - Jonáš Moravec 16; po třetinách: 0:7, 3:4, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Krom druhé třetiny koncentrovaný a takticky dobře zvládnutý výkon.I ve značně okleštěné sestavě si odvážíme dnes 3 body.děkuji hráčům za výkon a soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Od začátku zápasu jsme byli totálně mimo. Měli jsme občasné záblesky, ale soupeř byl jednoznačně lepší. Příliš mnoho vyloučení stálo síly. Děkujeme a gratulujeme soupeři.
60:00
57:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Radek Zezulka (4:13).
54:14
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Jan Šimic (4:12).
48:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Čáp, asistoval Michal Martinek (3:12).
46:52
Vyloučen hráč David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
40:39
Vyloučen hráč Filip Čáp družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Jan Pech (3:11).
39:55
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval David Vettermann (2:11).
37:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jáchym Bednář, asistoval Lukáš Ranný (1:11).
35:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Klouček, asistoval Lukáš Ranný (1:10).
27:34
Vyloučen hráč Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:29
Vyloučen hráč Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
26:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radek Zezulka, asistoval Michal Martinek (1:9).
23:41
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Pech, asistoval Jakub Jindra (1:8).
23:02
Vyloučen hráč Jiří Šustr družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
21:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Klouček, asistoval Ondřej Koleník (0:8).
20:00
20:00
19:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Radek Zezulka (0:7).
17:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Čáp, asistoval Pavel Bartoš (0:6).
17:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Max Kuštan, asistoval Radek Zezulka (0:5).
15:59
10:51
Vyloučen hráč Ondřej Kloz družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
07:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Max Kuštan, asistoval Pavel Bartoš (0:4).
04:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Klouček, asistoval Michal Martinek (0:3).
02:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Vykydal bez asistence (0:2).
02:35
01:29
Vyloučen hráč Jan Dítě družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Max Kuštan, Filip Čáp, Radek Zezulka, Michal Martinek, Pavel Bartoš
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Tobiáš Jan Všechovský, Jiří Šustr, David Vettermann, Jakub Jindra, Filip Šimek