2:1
- : -
FBC Liberec

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 11:2
5. Dominika Krátká, 16. Veronika Štajnerová, 21. Dominika Vatahová, 23. Aneta Faltová, 26. Dominika Krátká, 30. Dominika Krátká, 32. Aneta Faltová, 35. Aneta Faltová, 38. Aneta Faltová, 45. Emilie Skalíková, 53. Veronika Štajnerová - 5. Karolína Nováková, 55. Eliška Vrzalová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Monika Benková 19 - Kateřina Dlouhá 22; po třetinách: 2:1, 7:0, 2:1;
60:00
Střely ve 3.třetině FbŠ Bohemians 9 x FBC Liberec 6
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Nováka: Zápas jsme ztratili v druhé třetině, když jsme vyprodukovali hromadu chyb. Z chyb jsme se nepoučili a znovu a znovu jsme vytvářeli to samé. Nikam to nevedlo a pak nás na chvíli opustila i bojovnost. Věřím, že se z té deky vyspíme a zítra zahrajeme to co umíme. Děkujeme soupeřkám, pořadatelům a hlavně divákům za pěknou kulisu.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Jsme rádi za předvedenou hru, kde jsme v první třetině nedali mraky šancí. Ve druhé třetině jsme zápas rozhodli. Mrzí nás třetí třetina, kde se zápas jen dohrával. Děkujeme soupeři a samozřejmě rodičům za podporu a za pomoc s organizací zápasu.
60:00
59:59
Tady se stav asi již nezmění, zápas skončí 11:2 pro Bohemians. Děkujeme divákům za podporu a hráčkám za krásné utkání
58:51
Timeout FbŠ Bohemians
57:49
Druhá lajna Bohemaček kombinuje před brankou Liberce, na poslední chvíli jim míček sjíždí z čepele a Liberec jde do dalšího útoku
57:00
Začínáme hrát poslední 3 minuty 3. třetiny
55:00
Kristýna Dvořáková dnes při chuti, pálí na brankářku Liberce co to jde. Nyní vyráží maskou do zámezí
54:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Eliška Vrzalová bez asistence (11:2).
54:19
Rychlý útok Elišky Vrzalové přináší druhou branku FBC Liberce
53:44
Voříšková v souboji s Batíkovou neuspěla, hra pokračuje dál pozitivněji pro Bohemku
52:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Kateřina Strnadová (11:1).
52:33
Na straně Bohemky se prosazuje Veronika Štajnerová
51:59
Z druhé strany to úplně stejně zkouší Kristýna Dvořáková, míček byl zachycen libereckou hráčkou
50:55
Karolína Nováková střílí na branku od půlky, míček letí půl metru nad
50:15
Lucie Hernandezová náhradně obchází Markétu Valešovou a posílá míček vpřed
48:43
Ale teď liberecké holky zabraly, dostávájí se na polovinu Bohemky, hráčka číslo 12 střílí a ozývá se cinkot tyče
46:52
Na Liberci je vidět, že už síly dochází, vyhazují míček a moc se do útočných akcí nepouští
45:52
Helmou Kateřina Dlouhá vyráží další šanci Bohemky
44:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Kateřina Strnadová (10:1).
39:45
Hra se uklidňuje, je 15 vteřin do konce, už se vyčkává na hvizd, který bude značit ukončení druhé třetiny
37:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Dominika Krátká (9:1).
37:01
Berenika Vrzalová trefuje brankářku FbŠ Bohemians pouze do hrudi
34:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová bez asistence (8:1).
34:58
Aneta Faltová a další hattrick FbŠ Bohemians
34:44
Kateřina Novotná osamoceně vyčkává před brankou Bohemians na přihrávku, ta se k ní ale nedostává
31:54
29:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká, asistoval Veronika Mandíková (6:1).
25:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká, asistoval Aneta Faltová (5:1).
25:02
Ten sice stačil vystřídat, ale míčku se ujmuly zelenobílé hráčky a střílí další gól
24:14
Petra Müllerová čeká u mantinelu s míčkem na vystřídání zbytku týmu
22:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Veronika Mandíková (4:1).
22:18
Odpálený míček zachytává Veronika Mandíková, okamžitě přihrává Anetě Faltové a ta se nemýlí
22:10
Mírný závan před brankou Liberce, hráčky Liberce se snaží dostat míček ze své půlky
20:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová bez asistence (3:1).
18:44
Vyloučen hráč Berenika Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra na zemi.
18:44
Máme tady 1.vyloučení na straně FBC Liberec za hru na zemi. Probíhá tu mírná výměna názorů mezi rozhodčími a trenéry Liberce, nicméně rozhodčí si za svým tvrzením stojí
17:55
Dlouhonohá a dlouhoruká Karolína Nováková útočí na bohemáckou svatyni, střílí, ale zatím vyrovnávací gól nepadá
15:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Zuzana Tuncelová (2:1).
15:32
Veronika Štajnerová z výběhu dává druhý gól FbŠ Bohemians
14:12
Karolína Hisemová sama před bohemáckou brankou dostává dlouhý lob z hokejky své spoluhráčky, Monika Benková vykopává míček, který míří přímo do branky mimo
12:10
Dominika Vatahová krásně přihrává, bohužel Kateřina Strnadová není připravena na tak rychlou přihrávku, akce končí útokem FBC Liberce
11:11
Brankářka Liberce neskutečně vychytala Veroniku Štajnerovou - krásný zákrok
09:43
Liberecká Anu-Ujin Sugardorj ve velké šanci, míček netrefuje úplně dobře, letí mimo a rozehrávat bude Bohemka
08:38
Anička Marešová probíhá celé hřiště s míčkem na čepeli, zakončuje jen těsně mimo branku
06:58
Krásná akce 1.lajny zelenobílých končí mimo branku černobílých
04:59
04:59
Netrvalo dlouho a je vyrovnáno. Střelu Anety Faltová liberecká brankářka vyrazila, ale na následné dorážky Mandíkové a Krátké byla krátká. Stav 1:1
04:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (0:1).
04:38
Střela od půlky a je tu první gól v síti FbŠBohemians
03:51
Berenika Vrzalová získává míček na polovině Bohemky, střílí, míček letí mimo bránu
02:15
Rozehrávka libereckých hráček v rohu u bohemácké branky končí na hokejce Dominiky Krátké a ta zahajuje další útok
00:29
Aneta Faltová porpvé střílí na branku, ozývá se břevno a míček letí do zámezí
00:01
Máme tady první hvizd utkání a na míčku je tým Bohemians
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Karolína Nováková, Markéta Valešová, Anna Kateřina Jandová, Petra Müllerová, Markéta Lenfeldová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Karla Batíková, Aneta Faltová, Kristýna Dvořáková, Dominika Krátká, Veronika Mandíková
00:00
Dobrý den, vítáme Vás v hale na pražské Děkance na 14.kole 1.ligy juniorek , a to mezi domácími FbŠ Bohemians a týmem FBC Liberec