2:0
1:6
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - 1. FBK Eagles Orlová B 3:7
16. Jiří Štindl, 18. Jiří Štindl, 39. Lukáš Smejkal - 4. Lukáš Louda, 29. Filip Konkolský, 30. Filip Konkolský, 31. Jan Urban, 31. Jakub Kožušník, 33. Petr Kantek, 38. Matyáš Pleva; rozhodčí: Martin Kotala - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Matýsek ? - Martin Siřinek ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:6;
39:00
38:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Lukáš Smejkal, asistoval Jan Skála (3:7).
37:11
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Matyáš Pleva bez asistence (2:7).
32:37
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Petr Kantek, asistoval Jakub Kožušník (2:6).
30:19
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Jakub Kožušník, asistoval Tomáš Bečka (2:5).
30:04
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Jan Urban, asistoval Martin Tököly (2:4).
29:13
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Filip Konkolský, asistoval Jan Urban (2:3).
28:01
26:00
26:00
17:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jiří Štindl, asistoval Jan Skála (2:1).
16:07
Vyloučen hráč Tobiáš Zlámal družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:39
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jiří Štindl bez asistence (1:1).
13:00
13:00
12:32
Vyloučen hráč Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
03:26
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Lukáš Louda, asistoval Filip Konkolský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová B: brankář: Martin Siřinek; hráči v poli: Michal Kříž, Jan Urban, Lukáš Louda, Martin Tököly, Filip Konkolský