0:4
1:2
- : -

FBC ROKYCANY - FK Slovan J.Hradec 3:6
17. Martin Fiala, 19. Martin Fiala, 55. Jakub Svejkovský - 22. Jakub Tejnor, 29. Jan Procházka, 30. Ondřej Šimek, 31. Karel Matějka, 42. Jakub Tejnor, 59. Jakub Tejnor; rozhodčí: Lukáš Starý - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1 + Jakub Král 5 + ČK3:3; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Petr Staněk 23 - Petr Toman 18; po třetinách: 2:0, 0:4, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Barna): Utkání rozhodla nedisciplinovanost ve 2. třetině. Děkujeme soupeřům za utkání.
60:00
Komentář vedoucího družstva hostů: Kvalitní vyrovnané utkání nejmenšího a největšího okresu v ČR se přiklonil na naší stranu díky pár drobnostem ve hře. Soupeři děkujeme za utkání. Vítězné sako zafungovalo. Děkuji Ultras za podporu.
60:00
58:52
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Ondřej Šimek (3:6).
58:52
Po chybě Boháče dováží Jakub Tejnor míček do prázdné brány.
58:00
Rokycany zkouší hru v šesti.
57:44
V útočném pásmu domácích je to teď kanonáda. Rokycany se snaží dohnat dvou gólovou ztrátu.
55:50
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
54:57
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Martin Štván (3:5).
53:43
Timeout FK Slovan J.Hradec
52:48
Ondřej Šimek teď běžel sám na Petra Staňka. Krásným zákrokem míček zneškodnil.
49:38
Druhý pokus chtěl znovu zkusit Boháč, soupeř střelu zblokoval.
46:58
Boháč získal balónek a zamířil na střed, kde chtěl dělovou ránou překvapit golmana Tomana...střela letěla těsně nad.
45:27
Staněk čelí vysokému náporu od soupeřů.
41:49
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Kryštof Ille (2:5).
40:10
Začala nám třetí třetina a snad už nás nebudou čekat žádná vyloučení.
40:00
40:00
Střely na branku: Rokycany - 4, J. Hradec - 14
40:00
33:55
Vyloučen hráč Petr Staněk družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
33:55
Vyloučen hráč Jakub Král družstva FBC ROKYCANY na 5 minut za hrubost.
33:55
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
33:55
Vyloučen hráč Jakub Král družstva FBC ROKYCANY do konce utkání.
32:41
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
32:41
Kryštof Ille zaklekl a přehodil Bendeka přes sebe. Za to si půjde sednout na trestnou lavici.
31:55
Přečíslení!!! Dva na nikoho řešili naštěstí hosté střelou mimo domácí branku.
30:29
Hradečtí začali Rokycanům přitápět pod kotel a během minuty vstřelili dva góly.
30:20
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Karel Matějka, asistoval Ondřej Stloukal (2:4).
29:36
Timeout FBC ROKYCANY
29:25
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Procházka (2:3).
29:00
Bendek střílel sám na bránu, mířil pěkně pod levou ruku golmana, ale Toman byl mrštný a včas stlačil ruku k tělu.
28:19
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka, asistoval Jakub Tejnor (2:2).
24:36
Hradeckému hráči se zamotal míček pod nohama, když se snažil dostat do rokycanské branky, domácí ho atakovali, aby míček získali.
23:24
Vlach teď sám na středu vystřelil z první, míček ale lízl horní tyč.
21:11
20:31
Hradečtí vysoce napadají a byli dva hráči sami před rokycanskou brankou. Staňek včas vyskočil z branky a smetl hostujícího hráče.
20:00
20:00
Střely na branku: Rokycany- 7, J. Hradec- 8
20:00
19:37
Hradec zbytek první třetiny drží míček na svých čepelích a snaží se překonat lapače Rokycan Petra Staňka.
18:00
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Martin Štván (2:0).
16:11
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Jakub Svejkovský (1:0).
15:00
Teď všichni v hale zatrnuli, protože se míček procházel po brankové čáře, ale Boháč stačil odpálit míček do bezpečí.
12:57
Svejkovský se protáhl mezi dvěma hráči jako myška před branku, ale jeho střelu zblokoval soupeř.
09:55
Košař běžel po pravém křídle a zkusil vysřelit, střelu vyrazil brankář Toman.
08:30
Volný hráč u Staňkovy branky, který zkusil střelu z první ze vzduchu, ale míček letěl vysoko nad brankou.
05:51
Král viděl na levém křídle připraveného Štvána a poslal na něj křižnou přihrávku, ale zachytil ji soupeř.
01:00
Začátek rozehráli domácí dobře, kontrolujou hru a mají míček na svých hokejkách.
00:01
Krásný podvečer milí diváci, dnes 14:12. v 17:00 odstartovali rokycanští hráči utkání s FK Slovan J. Hradec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Starý a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Marcel Šuranský, Karel Matějka, Vojtěch Koutný
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Martin Štván, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Fiala, Jakub Král