4:3
2:3
- : -

SC Podještědí Č. Dub B - FBC Rebels Liberec D 10:9
4. Petr Bartoň, 6. Petr Bartoň, 7. Stanislav Pokorný, 7. Petr Smrkovský, 22. Stanislav Pokorný, 26. Stanislav Pokorný, 26. Michal Třešňák, 28. Stanislav Pokorný, 38. Michal Třešňák, 42. Josef Strouhal - 3. Adam Pejchal, 12. Martin Kučera, 14. Martin Blecha, 19. Martin Blecha, 19. Petr Chlad, 21. Petr Chlad, 32. Martin Kučera, 39. Jan Bitterlich, 39. Martin Blecha; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - David Kodytek; vyloučení: 1:0 + Adam Pávek 5; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Roman Drotoš 19 - Ondřej Dušánek 23; po třetinách: 4:3, 4:3, 2:3;
45:00
43:53
Drama do poslední chvíle
41:29
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Josef Strouhal, asistoval Milan Hrušovský (10:9).
38:20
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Martin Blecha, asistoval Lukáš Kysela (9:9).
38:05
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Jan Bitterlich, asistoval Michal Bezucha (9:8).
37:57
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Michal Třešňák z trestného střílení (9:7).
37:32
Vyloučen hráč Adam Pávek družstva FBC Rebels Liberec D na 5 minut za nedovolené vrážení.
35:55
Timeout FBC Rebels Liberec D
35:55
Vyloučen hráč Jaroslav Šámal družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
31:41
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Martin Kučera bez asistence (8:7).
30:00
30:00
28:33
Asi přestávám psát... nestíhám psát a zároveň se smát historkám u pořadatelského stolu
27:53
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Lukáš Rosický (8:6).
25:44
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Michal Třešňák, asistoval Petr Smrkovský (7:6).
25:25
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Josef Strouhal (6:6).
24:34
Balónek pro diváky
21:37
21:37
velmi pohledná kombinace zakončená Pokorným do prázné brány... z obrany a gólmana liberce si udělali dobrý den
20:46
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Petr Chlad z trestného střílení (4:6).
18:59
Hra nahoru, dolu nese ovoce pro Liberec
18:56
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Petr Chlad, asistoval Pavel Brabec (4:5).
18:34
Děkujeme vlídné a pohledné zdravotnici za poskytnutí náplasti... budu moc hrát
18:21
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Martin Blecha, asistoval Michal Bezucha (4:4).
15:00
15:00
13:35
Je to tady jako na střelnici... ale všechno mimo chranku
13:21
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Martin Blecha bez asistence (4:3).
12:25
gólman dubu má opravdu formu... za tyto zákroky by se nemusel stydět ani golman superligy
11:36
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Martin Kučera, asistoval Adam Pejchal (4:2).
10:30
Fantastický zákrok gólmana domácí teď zachránil gól po střele přesně do vingle
08:54
Dub zatím z aktivní hry těží podstatně víc
06:25
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Petr Bartoň (4:1).
06:03
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný bez asistence (3:1).
06:03
dnes to vypadá na gólové hody, a to se očím diváků líbí
05:14
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Petr Bartoň, asistoval David Rechcígl (2:1).
03:02
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Petr Bartoň, asistoval Michal Třešňák (1:1).
02:41
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil Adam Pejchal, asistoval Pavel Brabec (0:1).
01:47
první střela liberce pokryta obráncem
00:58
Pokorný výborně hledal zpoza brány volného spoluhráče, ten do odkryrté branky netrefuje.