2:1
4:1
- : -

BLACK ANGELS - Florbalová akademie MB 8:2
1. Gabriela Hermánková, 5. Denisa Vachulová, 28. Anna Vinklerová, 39. Adéla Kuchařová, 47. Zuzana Kuchařová, 49. Zuzana Kuchařová, 52. Adéla Kuchařová, 55. Adéla Kuchařová - 24. Barbora Chmelařová, 48. Anežka Hradcová; rozhodčí: Zuzana Purkrábková - Jan Brejcha; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 28 - Klára Dufková 27; po třetinách: 2:0, 2:1, 4:1;
60:02
Komentář trenéra domácích: Velmi dobře jsme vstoupili v prvních 10ti minutách do zápasu a vedli. Pak jsme si vybrali 20 minut slabší pasáž a nechávali soupeřky srovnávat hru, ale holky se vrátily ke své hře a druhou půli zápasu hru kontrolovaly a náskok navýšily. Soupeřkám děkujeme za zápas, který nám nedaly zadarmo a holky si ho musely na hřišti tvrdě vybojovat. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím i divákům za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:01
Komentář trenéra hostí J.Kárníka: Zápas, jestli to tak mohu nazvat, se nám absolutně nepovedl. Vypadá to, že pátek 13 je až dneska. Ve všem fázích jsme byli druzí, někdy až třetí. A k tomu ten krach žen na MS.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 12, Florbalová akademie MB - 7.
60:00
59:59
Tak je tu konec. Zítra čeká domácí hráčky Liberec.
59:00
Zbývá poslední minuta třetí třetiny. A domácí hráčky teď budou mít o bod míň než jejich soupeřky.
58:34
Utkání se nám pomalu dohrává.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:57
Švejdová vyslala hodně slabou střelu na Kuchařovou.
55:00
Bohužel ostatní hráčky domácích nedokáží trefit branku.
54:50
Kuchařová má dobře postavenou branku, když míček trefuje spojnici branky.
54:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adéla Kuchařová, asistoval Gabriela Hermánková (8:2).
54:34
Tak teď už je jasné kdo má nejlepších posledních 16 minut zápasu.
51:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adéla Kuchařová, asistoval Zuzana Kuchařová (7:2).
51:03
Adéla dokázala vyslat další přesnou střelu. Díky sestrám Kuchařovým se teď bude domácím lépe hrát.
48:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Adéla Kuchařová (6:2).
47:09
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Anežka Hradcová, asistoval Kristýna Bauerová (5:2).
47:09
Domácí nedokázaly pokrýt Hradcovou, které stačilo nechat florbalku na zemi a jednoduše tečovat míček do branky.
46:42
46:42
Hostující hráčky nedokáží pokrýt sestry Kuchařovy, ty poté mají dost prostoru před brankou a dokáží toho využít.
46:05
Vinklerová svojí střelou Dufkovou neohrozila.
44:50
Švejdová po střele z výběhu netrefuje branku.
44:30
Sestry Kuchařovi předvedly dobrou kombinaci, Adéla poté ve velké šanci netrefuje branku.
42:03
Domácí hráčky dnes nejsou střelecky přesné. Další střela, která skončila vedle.
40:01
První buly ve třetí třetině vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 14, Florbalová akademie MB - 12.
48:53
Adéla nahrála Zuzaně na levou stranu. Ta poté vymetla pravou šibenici.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:37
38:37
Domácí hráčky dokázaly ideálně vyřešit rychlý protiútok. Adéla Kuchařová byla volná na středu hřiště, té si všimla její sestra Zuzana. První jmenovaná pak trefila dřevno a míček se odrazil za brankovou čáru.
38:19
Švejdová dokázala sebrat míček domácí hráčce, poté nedokázala nahrát svojí spoluhráčce.
36:15
Kuchařová v klidu sbírá míček po nepovedené střele od Švejdové.
34:23
Zuzka Kuchařová střílí jenom do Boleslavského bloku.
33:31
Střela od hostující branky končí vedle.
31:43
Zuzana Kuchařová bohužel nedotáhla bekhendovou kličku, poté se míček ještě odrazil k Adéle Kuchařové. K té dokázala přistoupit hostující hráčka a zamezila jí dorazit do prázdné branky.
28:12
Martinková střílí do místa kde je Dufková.
27:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Anna Vinklerová bez asistence (3:1).
27:35
Vinklerová vybojovala míček za brankou a dokázala s ní vyjet před branku. Poté už jenom umístila svojí střelu mimo dosah Dufkové.
27:01
Vinklerová prověřila Dufkovou.
26:54
Kuchařovou nevystrašila tečovaná střela od Pivňokové.
26:10
Timeout BLACK ANGELS
24:02
Hana Kuchařová zatím drží jedno brankový náskok.
23:54
Adéla Kuchařová šla sama na Dufkovou a nedokázala na ní vyzrát.
23:07
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Chmelařová bez asistence (2:1).
23:07
Chmelařová se probila přes domácí hráčky a dokázala přehodit gólmanku.
21:25
Kuchařová znovu krotila míček. Žádná z hostujících nebyla u domácí gólmanky.
20:57
Žbánková vystřelila na Kuchařovou, která napodruhé míček.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 9, Florbalová akademie MB - 11.
20:00
19:59
Hráčky mohly ještě skórovat před koncem první třetiny.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:31
Burianová stála na správném místě a její dorážka skončila na brankové konstrukci.
17:55
Boleslav špatně rozehrála standratku a dostala se míčkem do rohu hřiště.
16:46
Švejdová dostala dobrou nahrávku, ale bohužel pro ni nedokázala ideálně zakončit.
15:31
Šimůnkové utekl míček.
15:03
Burianová střílí jenom do hostující gólmanky.
14:23
Hostující hráčky měly možnost protiútoku, ale nedokázaly vyzrát na domácí obranu.
13:04
Švejdová zkusila překvapit Kuchařovou střelou z úhlu. Domácí gólmanka pozorná.
12:57
Domácí obrana dokázala zablokovat hostující pokusy.
10:45
Vinklerová ve velké šanci netrefuje branku.
09:20
Pivoňková svojí střelou neprověřila domácí brankářku.
05:57
I když domácí hráčky vedou vidíme nervozní utkání.
04:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Denisa Vachulová, asistoval Adéla Kuchařová (2:0).
04:20
Adéla Kuchařová našla zcela volnou Vachulovou, která uklididla míček do branky.
03:23
Domácí hráčky mají míček pod kontrolou.
01:25
Hráčky Mladé Boleslavy mají standartku na půli hřiště.
00:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Gabriela Hermánková bez asistence (1:0).
00:18
Hermánková nic nevymýšlela a poslala míček do šibenice.
00:01
První buly v zápase vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zuzana Purkrábková a Jan Brejcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Klára Dufková; hráči v poli: Eliška Pivoňková, Klára Hukalová, Markéta Žbánková, Bára Šimůnková, Aneta Hlušičková
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Hana Kuchařová; hráči v poli: Gabriela Hermánková, Zuzana Kuchařová, Adéla Grundová, Aneta Burianová, Adéla Kuchařová