0:4
4:2
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Česká Lípa 6:9
5. Josef Sedláček, 15. Igor Hejna, 33. Patrik Černý, 34. Jan Josef Brychta, 41. Jiří Dědič, 45. Michal Václavík - 1. Ladislav Pekárek, 8. Ladislav Pekárek, 11. Albert Kouba, 16. Oliver Brodský, 17. Ladislav Pekárek, 22. Ondřej Kopič, 30. Antonín Stárek, 31. Jakub Horák, 45. Oliver Brodský; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Filip Ryant; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Šimon Lisa 8 - Vojtěch Jirka 13; po třetinách: 2:3, 0:4, 4:2;
45:00
Komentář trenéra hostí: První dvě třetiny z naší strany super, pak jsme zbytečně nechali soupeře hrát a zápas zdramatizovali. Díky soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
45:00
Komentář trenéra domácích: Po zápase s Libercem bohužel opět vystřízlivění. Dokud se kluci nenaučí, že kvalitní soupeř není jen Liberec, ale je jich v té naší skupině více, tak prostě budeme prohrávat. I když si můžeme v šatně říkat co chceme, tak na hřišti opět podceněný zápas. A třetí třetina opravdu nestačí.. Věřím, že se z B koše vrátíme silnější. Děkujeme soupeřům za zápas.
45:00
44:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michal Václavík, asistoval Jakub Dvořák (6:9).
44:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Ondřej Kopič (5:9).
43:50
Zápas se zbytečně vyhrocuje jak mezi diváky, tak mezi hráči a rozhodčími
43:42
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
40:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Dědič bez asistence (5:8).
39:51
Kouba parádně trefil backhandem nahrávku vzduchem, neprostřelil ovšem gólmana Sparty
35:51
Vyloučen hráč František Ženatý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
35:51
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
35:51
Vyloučeni byli hráči obou týmů za nesportovní chování - oháněli se po sobě lokty
34:33
Timeout FBC Česká Lípa
34:33
Nepříjemná křek zastihla Černého (Sparta)
33:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Patrik Černý (4:8).