0:3
0:1
- : -

FBC "BARBARIENS" H. Životice - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 0:9
6. Adam Zárybnický, 8. Jakub Kalous, 9. Josef Slavík, 11. Ondřej Stuchlík, 12. Ondřej Stuchlík, 15. Jan Adam, 20. Jan Adam, 21. Jakub Kalous, 31. Josef Slavík; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Vít Morkes; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Bálintová ? - Tomáš Kocián ?; po třetinách: 0:5, 0:3, 0:1;
36:00
30:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Josef Slavík, asistoval Vojtěch Výtisk (0:9).
29:27
Vyloučen hráč Jakub Kalous družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
20:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jakub Kalous, asistoval Vojtěch Výtisk (0:8).
19:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jan Adam, asistoval Samuel King (0:7).
14:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jan Adam, asistoval Ondřej Skála (0:6).
12:00
12:00
11:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Andrej Vodvárka (0:5).
10:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Jakub Rohel (0:4).
08:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Josef Slavík, asistoval Andrej Vodvárka (0:3).
07:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jakub Kalous, asistoval Radovan Křístek (0:2).
05:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Adam Zárybnický, asistoval Vojtěch Bombač (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gabzdyl a Vít Morkes.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice B: brankář: Tomáš Kocián; hráči v poli: Adam Zárybnický, Vojtěch Bombač, Andrej Vodvárka, Josef Slavík, Jakub Blažek