3:3
2:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 5:4
14. Ondřej Skála, 16. Josef Slavík, 22. Ondřej Stuchlík, 25. Vojtěch Bombač, 31. Vojtěch Bombač - 12. Tomáš Hejhal, 14. Jakub Ryba, 15. Jan Peterek, 20. Jan Peterek; rozhodčí: Jakub Palowski - Vít Morkes; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Strážnický ? - Vojtěch Rainer ?; po třetinách: 0:1, 3:3, 2:0;
36:00
33:45
Vyloučen hráč Leandro Kaluscha družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:31
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
30:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vojtěch Bombač, asistoval Adam Zárybnický (5:4).
24:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vojtěch Bombač, asistoval Jakub Blažek (4:4).
24:00
24:00
21:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Jakub Rohel (3:4).
19:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Jan Peterek bez asistence (2:4).
15:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Josef Slavík, asistoval Adam Zárybnický (2:3).
15:09
Vyloučen hráč Jakub Peterek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ na 2 minuty za blokování hokejky.
14:04
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Jan Peterek, asistoval Viktor Zatloukal (1:3).
13:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Skála, asistoval Jan Adam (1:2).
13:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Jakub Ryba, asistoval Tomáš Hejhal (0:2).
12:00
12:00
11:33
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ vstřelil Tomáš Hejhal, asistoval Pavel Ferenz (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Palowski a Vít Morkes.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ:
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice B: brankář: Adam Strážnický; hráči v poli: Adam Zárybnický, Vojtěch Bombač, Andrej Vodvárka, Josef Slavík, Jakub Blažek