1:0
Švýcarsko W
Česko W

Švýcarsko W - Česko W 7:6p
37. Isabelle Gerig, 52. Flurina Marti, 59. Julia Suter, 59. Julia Suter, 60. Seraina Ulber, 60. Michelle Wiki, 64. Michelle Wiki - 6. Tereza Urbánková, 7. Denisa Ratajová, 7. Eliška Krupnová, 26. Kamila Paloncyová, 28. Eliška Krupnová, 44. Nela Jiráková; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 3734; zásahy brankářů: Lara Heini 21, Monika Schmid 1 - Jana Christianová 26; po třetinách: 0:3, 1:2, 5:1, 1:0;
70:00
Střely v prodloužení: SUI 1; CZE 0;
63:34
63:34
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Michelle Wiki, asistoval Isabelle Gerig (7:6).
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: SUI 15; CZE 8;
60:00
59:37
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Michelle Wiki, asistoval Seraina Ulber (6:6).
59:09
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Seraina Ulber, asistoval Isabelle Gerig (5:6).
58:30
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Julia Suter, asistoval Isabelle Gerig (4:6).
58:18
55:56
Trestné střílení družstva Česko W neproměnil Denisa Ratajová.
55:56
Střídání brankáře. Nový brankář Monika Schmid družstva Švýcarsko W
53:53
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva Česko W na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:18
Vyloučen hráč Julia Suter družstva Švýcarsko W na 2 minuty za špatné střídání.
51:37
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Flurina Marti, asistoval Isabelle Gerig (2:6).
50:44
Vyloučen hráč Eliška Krupnová družstva Česko W na 2 minuty za sekání.
49:19
Vyloučen hráč Tanja Stella družstva Švýcarsko W na 2 minuty za držení.
43:51
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva Česko W na 2 minuty za blokování hokejky.
43:12
Branku družstva Česko W vstřelil Nela Jiráková, asistoval Tereza Urbánková (1:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: SUI 10; CZE 6;
40:00
38:18
Vyloučen hráč Seraina Ulber družstva Švýcarsko W na 2 minuty za sekání.
36:51
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Isabelle Gerig, asistoval Corin Rüttimann (1:5).
27:19
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Krupnová, asistoval Nela Jiráková (0:5).
26:16
Vyloučen hráč Flurina Marti družstva Švýcarsko W na 2 minuty za držení.
25:11
Branku družstva Česko W vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Nela Kapcová (0:4).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: SUI 7; CZE 14;
20:00
06:39
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Krupnová, asistoval Denisa Ratajová (0:3).
06:34
Branku družstva Česko W vstřelil Denisa Ratajová z trestného střílení (0:2).
05:02
Branku družstva Česko W vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Eliška Krupnová (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko W: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Nela Jiráková, Vendula Beránková, Eliška Krupnová, Denisa Ratajová, Tereza Urbánková
00:00
Line-up domácích Švýcarsko W: brankář: Lara Heini; hráči v poli: Tanja Stella, Margrit Scheidegger, Andrea Gämperli, Nathalie Spichiger, Chiara Gredig