- : -
FBK Jeseník
Zlín Lions

FBK Jeseník - Zlín Lions 9:11
1. Martin Příhoda, 6. David Pišek, 23. Marek Viterna, 30. Martin Příhoda, 33. Martin Rokyta, 40. David Pišek, 53. Zbyněk Slováček, 56. Martin Příhoda, 60. Lukáš Ďopan - 3. Michal Kundrata, 4. Patrik Svoboda, 10. Pavel Balusek, 19. Martin Janeček, 21. Michal Baroň, 29. Martin Janeček, 37. Pavel Balusek, 40. Michal Kořený, 40. Martin Kelíšek, 57. Michal Kundrata, 60. Patrik Svoboda; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 0:4; využití: 1:1; diváků: 154; zásahy brankářů: Patrik Vondrka 11 - Jaroslav Bartík 16; po třetinách: 2:4, 4:5, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra Zlína: Dnes jsme vstoupili do utkání dobře , ve druhé třetině jsme měli 10 minutový výpadek, ve velkém finále jsme udrželi vítězství , pro nás strašně důležité 3 body . Děkujeme Jeseníku za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích . Tak teď už jen na žízeň.
59:35
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Patrik Svoboda bez asistence (9:11).
59:28
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Zbyněk Slováček (9:10).
58:49
Vyloučen hráč Martin Kelíšek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
56:00
Timeout FBK Jeseník
56:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata, asistoval Lukáš Chalabala (8:10).
55:27
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval David Pišek (8:9).
53:34
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
52:58
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček, asistoval Lukáš Kubáň (7:9).
44:01
Vyloučen hráč Tadeáš Volf družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:57
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Marek Viterna (6:9).
39:30
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra bez hokejky.
39:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Jakub Žáček (5:9).
39:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kořený, asistoval Michal Baroň (5:8).
36:30
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek bez asistence (5:7).
32:32
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Rokyta, asistoval David Pišek (5:6).
29:46
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda z trestného střílení (4:6).
28:02
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Lukáš Chalabala (3:6).
22:13
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna, asistoval Ondřej Stavianis (3:5).
20:54
Trestné střílení družstva FBK Jeseník neproměnil Marek Viterna.
20:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Michal Kundrata (2:5).
20:00
20:00
18:48
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Michal Kundrata (2:4).
09:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Michal Kundrata (2:3).
05:42
Po dvou chybách Píška si Dááááávid spravuje chuť a srovnámá skóre utkání na 2:2
05:36
03:58
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Patrik Svoboda bez asistence (1:2).
02:52
00:03
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda bez asistence (1:0).
00:03
Plísňák hned po buly . Jedeme Jeseník
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Michal Kořený, Tadeáš Volf, Pavel Balusek, Michal Baroň, Michal Kundrata
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Patrik Vondrka; hráči v poli: David Pišek, Filip Lutonský, Ondřej Stavianis, Martin Příhoda, Marek Viterna