1:1
2:0
- : -

FBC Vipers Most - DDM Dynamo Teplice B 4:2
4. Jaroslav König, 24. Václav Koubek, 32. Vojtěch Vorlíček, 32. Vojtěch Vorlíček - 6. Daniel Kocaj, 22. Jan Veselý; rozhodčí: Kamil Neuman - David Vosála; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Ondřej Soldátek ? - Matyáš Desenský ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:0;
36:00
32:41
Vyloučen hráč Radek Babák družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:54
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Vorlíček, asistoval Jaroslav König (4:2).
31:26
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Vorlíček, asistoval Patrik Hanousek (3:2).
24:00
24:00
23:55
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Václav Koubek, asistoval Daniel Ryk (2:2).
21:49
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil Jan Veselý, asistoval Matěj Josef Kopřiva (1:2).
20:25
Vyloučen hráč Václav Koubek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
16:35
Vyloučen hráč Radek Babák družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
05:05
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil Daniel Kocaj, asistoval Ondřej Rejcha (1:1).
03:22
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jaroslav König, asistoval Vojtěch Špecián (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Neuman a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice B:
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Ondřej Soldátek; hráči v poli: Václav Koubek, Radek Babák, Marek Pelcman, Jaroslav König, Vojtěch Špecián