2:3
0:2
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - FBC Vipers Most 3:5
7. Matouš Dašek, 21. Daniel Pongrácz, 24. Jan Bräuer - 18. Daniel Ryk, 18. Daniel Ryk, 18. Marek Pelcman, 29. Daniel Ryk, 36. Marek Pelcman; rozhodčí: David Vosála - Kamil Neuman; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jan Drobný ? - Ondřej Soldátek ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 0:2;
35:45
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Marek Pelcman, asistoval Vojtěch Špecián (3:5).
35:14
Timeout FBC Vipers Most
33:11
Vyloučen hráč Matěj Macák družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hra bez hokejky.
32:08
Vyloučen hráč Jaroslav König družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře.
28:29
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Daniel Ryk, asistoval Patrik Hanousek (3:4).
24:00
24:00
23:03
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Matouš Dašek (3:3).
21:16
Vyloučen hráč Daniel Ryk družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
20:07
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Daniel Pongrácz, asistoval Matěj Macák (2:3).