1:4
- : -
Zlín Lions

Florbal Exelsior Havířov - Zlín Lions 5:13
2. Radim Pecháček, 22. Tomáš Prus, 23. Jan Warcholek, 28. Vojtěch Škůrek, 34. Radim Pecháček - 4. Ondřej Balner, 7. Jakub Vít, 12. Vojtěch Březík, 15. Karel Ševčík, 18. Jakub Vít, 25. Jan Pavelec, 25. František Tvrdoň, 28. Jakub Vít, 30. František Tvrdoň, 33. Jan Pavelec, 39. Jakub Vít, 40. Karel Ševčík, 41. Jan Pavelec; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Lukáš Slovák ?; po třetinách: 1:4, 3:5, 1:4;
45:00
44:49
Komentář trenéra domácích Michala Ondruše: Nedokázali jsme držet krok se soupeřem z hlediska fyzičky a nedařilo se nám plnit ani taktické pokyny.
44:49
Komentář trenéra domácích Matěje Koňaříka: K Vánocům jsme si dali hezký dárek v podobě setrvání v tomto koši. Po Novém roce se tak můžeme těšit na další porci kvalitních zápasů. Užijte si svátky a opatrně s cukrovím.
40:22
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Pavelec bez asistence (5:13).
39:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Karel Ševčík, asistoval Ondřej Balner (5:12).
38:21
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vít, asistoval Jan Pavelec (5:11).
33:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček bez asistence (5:10).
32:54
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Pavelec, asistoval Vojtěch Březík (4:10).
30:00
30:00
29:51
Trestné střílení družstva Florbal Exelsior Havířov neproměnil Štěpán Graf.
29:34
Branku družstva Zlín Lions vstřelil František Tvrdoň, asistoval Jan Pavelec (4:9).
27:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vojtěch Škůrek, asistoval Radim Pecháček (4:8).
27:32
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vít, asistoval Jan Marcoň (3:8).
24:11
24:06
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Pavelec, asistoval František Tvrdoň (3:6).
23:30
Vyloučen hráč Boleslav Moudrý družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
22:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Samuel Řezáč (3:5).
21:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Jakub Starzyk (2:5).
18:30
Vyloučen hráč Jan Marcoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
17:32
Vyloučen hráč Tomáš Poruba družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vít, asistoval Jakub Holiš (1:5).
15:00
15:00
14:42
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Karel Ševčík, asistoval Jakub Holiš (1:4).
11:55
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vojtěch Březík, asistoval Jakub Vít (1:3).
09:55
Vyloučen hráč Matěj Mlotek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
06:33
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vít, asistoval Vojtěch Březík (1:2).
03:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Ondřej Balner bez asistence (1:1).
01:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Matěj Mlotek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions:
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Petr Vojkůvka, Matěj Mlotek, Tomáš Haničák, Vojtěch Škůrek, Václav Baláž