3:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:8
3. Filip Smutný, 15. Filip Smutný, 31. Filip Smutný, 41. Jonáš Rais, 42. Filip Smutný - 4. Jan Josef Brychta, 12. Jiří Dědič, 14. Jan Josef Brychta, 25. Jiří Dědič, 26. Adam Novák, 37. Jan Keyzlar, 41. Jiří Dědič, 45. Jakub Mühlfait; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Filip Ryant; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Andreas Vogt 16 - Viktor Hejna 16; po třetinách: 2:3, 0:2, 3:3;
45:00
Komentář trenéra hostí: Dnes jednoznačně nejlepší výkon v sezóně, především druhá a třetí třetina. Hráči konečně plnili taktické pokyny a bylo to znát. Nicméně jsme si zápas komplikovali stále stejnými individuálními chybami a tak bylo utkání až do konce dramatické. Jsem rád, že jsme odčinili ostudné výkony z minulého turnaje a jsme zpět. Děkuji soupeřům za férové utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích: O zápase rozhodla první třetina, kdy jsme nepředváděli florbal. Kluky musím pochválit za třetí třetinu a zejména hru v šesti. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
44:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Mühlfait bez asistence (5:8).
43:08
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
41:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Jonáš Rais (5:7).
40:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Dědič, asistoval Jan Keyzlar (4:7).
40:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jonáš Rais, asistoval Lukáš Macháč (4:6).
39:09
Timeout FBC Liberec
38:40
Liberec dominuje.
36:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Keyzlar, asistoval Adam Novák (3:6).
36:04
Na první pohled chytrý hráč Pardubic komentuje hru, avšak velmi rozdílně, než si to zbytek haly myslí.
34:30
Florbalka Šimona Stránského letěla zpět do Liberce.
30:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Filip Kapitán (3:5).
30:00
30:00
29:53
Vyloučen hráč Jan Keyzlar družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Novák, asistoval Josef Sedláček (2:5).
24:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Dědič, asistoval Patrik Černý (2:4).
15:00
15:00
14:59
Komentátorský stolek se shodl na zatím vyrovnaném utkání. Pokud se hra bude vyvíjet tímto tempem, čekáme velmi vyhrocené a zajímavé utkání na obě strany.
14:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Šimon Stránský (2:3).
14:02
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
13:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Patrik Černý (1:3).
12:35
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil Jan Josef Brychta.
12:35
Vyloučen hráč Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
11:55
Mikuláš Futschik sleduje hru a už se těší na svůj zápas proti Sokolům.
11:00
08:52
Sparta je klasicky na hrušce
06:44
hra probíhá ve vysokém tempu
03:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Adam Novák (1:1).
02:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Daniel Sedláček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Jan Keyzlar, Adam Novák, Josef Sedláček, Jan Josef Brychta, Alex Ilčišin
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Andreas Vogt; hráči v poli: David Pospíšil, Jakub Horník, Jakub Stejskal, Tomáš Urban, Šimon Stránský