0:4
2:5
- : -

FA Č. Budějovice B - 1. FbK Tábor B 2:12
43. Michal Krňák, 43. Adam Koller - 1. Josef Mareš, 2. František Kalina, 7. Lukáš Janura, 17. David Vodrážka, 18. Josef Mareš, 19. Miroslav Klípa, 20. František Kalina, 32. Miroslav Klípa, 35. Martin Drtina, 36. Lukáš Janura, 40. Martin Drtina, 45. Miroslav Klípa; rozhodčí: Martin Draxler - Petr Holeček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Vališ ? - David Vokoun ?; po třetinách: 0:3, 0:4, 2:5;
44:01
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Miroslav Klípa, asistoval Josef Mareš (2:12).
42:50
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Adam Koller, asistoval Martin Řehout (2:11).
42:01
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Michal Krňák bez asistence (1:11).
39:30
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Josef Mareš (0:11).
35:14
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Lukáš Janura, asistoval David Vokoun (0:10).
34:29
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina bez asistence (0:9).
32:34
Vyloučen hráč Michal Mejdrech družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
31:43
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Miroslav Klípa, asistoval David Vokoun (0:8).
30:00
30:00
21:32
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:07
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil František Kalina, asistoval Radek Holub (0:7).
18:20
17:06
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Josef Mareš, asistoval Miroslav Klípa (0:5).
16:35
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil David Vodrážka, asistoval Luboš Beránek (0:4).
15:00
15:00
06:34
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Lukáš Janura, asistoval David Vodrážka (0:3).
01:24
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil František Kalina, asistoval Martin Drtina (0:2).
00:25
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Josef Mareš bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor B: brankář: David Vokoun; hráči v poli: Luboš Beránek, Martin Drtina, Miroslav Klípa, Lukáš Janura, Josef Mareš