5:4
4:1
- : -

FBC Došwich Milevsko - SK Meťák České Budějovice 12:5
1. Vít Šobek, 4. Vít Šobek, 8. Jakub Štván, 19. Lukáš Trojáček, 23. Lukáš Trojáček, 25. Jakub Štván, 27. Daniel Dolejš, 29. Jakub Trojáček, 31. Jakub Kolář, 39. Daniel Dolejš, 40. Jakub Štván, 42. Jakub Trojáček - 16. Lukáš Novosád, 24. Martin Smudek, 25. Filip Pírka, 30. Filip Pírka, 39. Marcel Řežáb; rozhodčí: Filip Trkovský - Václav Paletář; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Petr Šimák ? - Jindřich Zettner ?; po třetinách: 3:0, 5:4, 4:1;
45:00
Komentář hostů: Totální propadák, soupeř o třídu lepší ve všech směrech, nedokázali jsme navázat na výkon v minulém turnaji.
45:00
41:43
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Trojáček, asistoval Adam Sláma (12:5).
39:21
Vyloučen hráč Lukáš Novosád družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
39:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Lukáš Trojáček (11:5).
38:54
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Marcel Řežáb, asistoval Filip Pírka (10:5).
38:08
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (10:4).
30:37
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Kolář, asistoval Vít Šobek (9:4).
30:00
30:00
29:44
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Filip Pírka, asistoval Martin Kořenský (8:4).
28:22
26:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Daniel Dolejš bez asistence (7:3).
24:30
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Filip Pírka, asistoval Marcel Řežáb (6:3).
24:09
23:17
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Martin Smudek, asistoval Marcel Řežáb (5:2).
22:28
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jakub Štván (5:1).
20:13
Vyloučen hráč Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
18:05
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Daniel Dolejš (4:1).
16:16
Vyloučen hráč Ondřej Marischka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:59
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Novosád, asistoval Jan Tomaško (3:1).
15:00
15:00
07:52
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Jakub Kolář (3:0).
03:44
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Vít Šobek, asistoval Lukáš Trojáček (2:0).
00:13
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Vít Šobek, asistoval Jakub Štván (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Trkovský a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice: brankář: Jindřich Zettner; hráči v poli: Martin Kořenský, Jan Voráček, Jáchym Peprný, Jiří Šoupa, Martin Smudek