3:2
2:0
- : -

FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 10:5
3. Filip Čáp, 7. Karel Ponča, 10. Radek Zezulka, 11. Michal Martinek, 16. Lukáš Ranný, 29. Petr Bartoš, 37. Michal Martinek, 37. Petr Bartoš, 55. Lukáš Ranný, 58. Pavel Bartoš - 2. Karel Poštolka, 9. Vojtěch Krejčí, 19. Marek Svoboda, 27. Vojtěch Krejčí, 36. Lukáš Rázl; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Charouz 17 - Dominik Hanuš 25; po třetinách: 5:3, 3:2, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme nebyli vůbec důrazní a agresivní v obraně, čímž jsme příliš snadno Hradec pouštěli do vyložených šancí, které hráči v této soutěži proměňují. Do útoku se naše hra zlepšuje, ale mrzí mne, že nedokážeme být hladoví po gólech celých 60 minut. Děkuji soupeři za fair zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Pokorného: Klukům děkuji za zasloužené tři body a tím úspěšné zakončení tohoto roku. Do toho příštího si přeji ještě větší pracovitost, větší hlad po střílení branek a nastavení vítězné mentality. Máme na to být hodně silným týmem. Soupeři děkuji za utkání.
60:00
59:14
Vykydal si připisuje úspěšný blok.
57:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Vojtěch Nosek (10:5).
57:24
Vojta Nosek předložil míček Pavlu Bartošovi a ten už měl práci velmi usnadněnou.
56:14
Trenér Čečetka odvolal Hanuše a Náchod hraje v šesti.
55:10
Krásná souhra po ose Koleník - Kloz - Vykydal - Bednář vypadala opravdu pohledně, nicméně kýžený efekt v podobě další branky nepřinesla.
54:59
Timeout Florbal Primátor Náchod
54:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Vojtěch Nosek (9:5).
54:59
Hradec přesilovou hru nakonec využívá a Náchod si bere time-out.
54:00
Hradec si vypracoval zatím jednu střelu, která však končí mimo branku Hanuše.
53:02
Vyloučen hráč Matěj Hnízdil družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
53:02
Druhá možnost přesilové hry pro domácí.
50:47
Z téhle pozice, kterou měl Petr Bartoš, by se snad nemýlil ani Andrea Bocelli a to je slepý. Bartoš však zcela sám před prázdnou brankou trestuhodně míjí.
49:53
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil Vojtěch Nosek.
49:53
Vojta "Perníček" Nosek neproměňuje, Hanuš si připisuje druhý vychytaný nájezd.
49:17
A v zápase se podruhé objevuje Ondra Vykydal ku spokojenosti nás v boxu časoměřičů a domácích fans.
48:51
Hradec v pěti.
47:55
Zdravotník Andy vyléčil Jiráska a ten už běhá po place jak motorová myš.
46:47
Vyloučen hráč Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
46:47
Trenér Pokorný teď není příliš spokojený s verdiktem rozhodčích.
45:39
Hradečtí teď ukazují skvělé gesto fair play, kdy odvolali faul.
43:45
Ranný překonal hostující obranu, ale sám před brankou pálí nad.
42:35
Vojcek Nosek nám ukazuje svoje umění, kdy efektně přešel přes 2 hráče.
40:57
40:43
Charouz sbírá tečovaný míček.
40:00
40:00
Box časoměřičů si užívá skvělou atmosféru, kterou tu vytvořil DJ Krejda.
40:00
39:34
Náchod sehrál kombinaci na Poupu, který na středu přestřeluje.
38:53
Vyloučen hráč Lukáš Ranný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
37:12
Hradec ukazuje dobrou produktivitu.
36:41
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Petr Bartoš, asistoval Pavel Bartoš (8:5).
36:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Radim Kunart (7:5).
36:08
Souhra Kunarta a Martínka končí gólem druhého jmenovaného.
35:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Lukáš Jirásek (6:5).
35:12
Rázl zcela volný na středu pohodlně zakončuje a snižuje na rozdíl jedné branky.
34:24
Zezulka hledal vzduchem Martínka, ten sice míček trefuje, ale míří mimo 3 tyče.
33:34
DJ Krejda pouští slovenské hity pro našeho zdravotníka Andyho.
32:13
Dobře sehraná standardní situace domácích končí na bloku Hnízdila a následně dorážku kryje Hanuš.
31:14
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil Filip Čáp.
31:14
Hanuš si poradil s nájezdem domácího Čápa.
30:58
Charouz vychytal Cejnara.
28:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Petr Bartoš, asistoval Karel Ponča (6:4).
28:55
Nicméně Petr Bartoš přidává 6. branku domácích a Hradec tak odskakuje do dvoubrankového vedení.
28:34
Hradec oproti první části není zdaleka tolik na míčku.
27:28
Krejčí mohl přidat další branku, ale zatím hattrick odolává.
26:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Krejčí, asistoval Marek Svoboda (5:4).
26:45
Svoboda našel Krejčího, který si skvěle odskočil a trefuje nad ležícího Charouze.
25:50
Na hřišti se poprvé objevuje i miláček publika Ondra Vykydal.
25:17
Náchod je ale v oslabení zatím bezchybný.
23:45
Hradec roztáčí přesilovkový kolotoč.
23:37
Vyloučen hráč Jaroslav Špicner družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
22:42
Další úspěšný blok Ranného.
21:21
Trenér Pokorný dává domácím jasnou instrukci: "Na balónu".
20:31
Krejčímu se nepovedla rozehrávka, ale Hradec chybu nepotrestal.
20:00
20:00
18:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Vojtěch Krejčí (5:3).
15:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Pavel Bartoš (5:2).
15:51
Ranný zvyšuje na 5:2.
14:16
Zezulka po výborné crossové přihrávce trefuje pouze pravou tyč.
13:34
Ponča namazal Křížovi, vše však zachraňuje Ranný úspěšným blokem.
12:22
Nyní bylo k vidění několik brejkových situací na obou stranách. Ani jedna však neskončila ohrožením branky.
11:07
Kunart volný na středu promáchnul a na míčku jsou hosté.
10:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Jan Charouz (4:2).
10:33
Po Charouzově výhozu Martínek uspěl v souboji 1 na 1 se Špicnerem a z výběhu umisťuje střelu do levé šibenice.
09:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radek Zezulka, asistoval Max Kuštan (3:2).
09:31
A Zezulka to tentokrát vzal sám na sebe a prostřeluje Hanuše.
09:05
Zezulka chtěl najít volného Martínka před brankou, ale hosté přihrávku zablokovali.
08:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Krejčí, asistoval David Cejnar (2:2).
08:34
Vojta Krejčí se proti svým bývalým spoluhráčům prosazuje a srovnává stav utkání na 2:2.
07:46
Dobrý zákrok Charouze proti střele Cejnara.
06:50
Propagační střela Poupy končí v rukou Charouze.
06:02
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Karel Ponča, asistoval Vojtěch Nosek (2:1).
06:02
Ponča téměř od poloviny napřáhl a trefuje se přesně.
05:26
Svoboda po chybě hradeckých střílí vedle.
04:58
Kuštan pálí pouze do připraveného bloku.
04:19
Postupnou kombinaci domácích zastavil Hnízdil.
03:25
Klouček dalekonosnou střelou prověřil Hanuše.
02:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Čáp, asistoval Lukáš Ranný (1:1).
02:53
Martínek našel volného Čápa, ten uklízí míček přesně k tyči.
01:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Karel Poštolka, asistoval Matěj Hnízdil (0:1).
01:26
Poštolka ze středu hřiště střílí příklepem přesně do pravé šibenice Charouzovy branky.
00:25
Karel Ponča sbírá dlouhý míček, který mířil na Krejčího.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Daniel Kříž, Marek Svoboda, David Cejnar, Vojtěch Krejčí
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Lukáš Klouček, Lukáš Ranný, Vojtěch Nosek, Pavel Bartoš, Karel Ponča
00:00
Dobrý večer, dnes máme na programu 13. kolo 1. ligy juniorů - východní část. Soupeřem domácího Hradce bude dobře známý Náchod. V dresu hostů se objevuje i bývalý hráč FbC Vojta Krejčí.