2:4
0:2
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC MSEM Přerov 2:12
40. Ondřej Siman, 40. Antonín Godiš - 3. Petr Malina, 6. Tomáš Hořecký, 8. Adam Budnik, 14. Ondřej Kowalik, 15. Martin Kubalík, 19. Filip Brauner, 23. Ondřej Kowalik, 27. Matěj Ševčík, 36. Adam Budnik, 40. Matěj Ševčík, 59. Michal Bělaška, 60. Martin Kubalík; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 10, Tomáš Petr 29 - Václav Raška 26; po třetinách: 0:6, 2:4, 0:2;
60:00
V poslední třetině byl poměr střel na bránu 10:17.
60:00
Komentář trenéra hostů: Povinných 6 bodů za víkend jsme splnili. Konečně víkend bez emocí a zbytečného drama. Navíc jsme po 15-ti pokusech proměnili trestné střílení. Děkuji soupeři za férové utkání a rozhodčím za dobře odpískaný zápas. My jedeme na oběd do mekáče.
60:00
Komentář vedoucího domácích, Vladana Sukače: Děkuji soupeři a divákům. Musíme zapracovat na trpělivosti a větším klidu.
60:00
59:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Matěj Ševčík (2:12).
58:28
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Adam Budnik (2:11).
55:19
Domácí jsou v plném počtu.
53:19
Vyloučen hráč Ondřej Frömmel družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
48:12
Juroš zamířil a vypálil tvrdou dělovku. Golman stihl míček na poslední chvíli vyrazit maskou. Hezky to zadunělo.
46:06
44:06
Vyloučen hráč Tomáš Blažek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:12
Habrnál běžel zcela sám na bránu, ale vystřelil přímo do hrudi golmana.
42:38
Klimecký si chtěl pomoci rukou při zpracování, ale naštěstí se netrefil.
40:00
40:00
Ve druhé třetině byl poměr střel na bránu 11:16.
40:00
39:44
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Antonín Godiš, asistoval Tomáš Blažek (2:10).
39:39
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Filip Brauner (1:10).
39:08
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Siman, asistoval Antonín Godiš (1:9).
39:02
Habrnál trefuje tyč.
37:08
Budnik právě netrefil prázdnou bránu z metru.
35:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Ondřej Kowalik (0:9).
33:35
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
33:01
Přerov si zahraje přesilovku.
30:59
Frýdek dnes není ve své kůži. Nepřesné přihrávky, laciné chyby a nula na světelné tabuli jim navíc ubírají na motivaci.
27:37
Matějkovu nadějnou střelu zblokoval obránce.
26:10
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Ondřej Kowalik (0:8).
23:50
Frýdek se snaží založit útok bezchybně zezadu, ale zatím se jim to nedaří.
22:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Matěj Ševčík (0:7).
20:00
20:00
V první třetině byl poměr střel na bránu 7:18.
20:00
18:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Filip Brauner, asistoval Ondřej Kowalik (0:6).
18:11
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Petr družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
17:31
Frýdek, když už vystřelí na bránu, tak míček míří přímo do těla brankáře, takže s ním nemá moc práce.
16:12
Další promarněná šance Přerova, tentokrát v podání Ševčíka.
14:13
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Michal Bělaška (0:5).
13:07
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik z trestného střílení (0:4).
09:54
Hosté hrají v plném počtu. Frýdek v přesilovce nezvládl ani pohrozit.
07:54
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hra na zemi.
07:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Martin Kubalík (0:3).
05:22
Přerov na tribuně sice nemá fanoušky, ale přesto se utkání kloní v jejich prospěch.
05:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Adam Budnik (0:2).
04:16
I Frýdek si vytvořil šanci ke střele, ale ta bohužel vůbec nevyšla a mířila hodně nad bránu.
02:53
Další obrovskou šanci Přerova propálil Běhal.
02:30
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Petr Malina, asistoval Martin Kubalík (0:1).
01:34
U míčku se oba týmy střídají, ale hraje se ve střední části.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Tomáš Hořecký, Tobiáš Pavliš, Martin Kubalík, Adam Budnik, Michal Bělaška
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Marek Matěj, Ondřej Siman, Filip Matějka, Václav Štěrba, Jaromír Dobeš