6:1
3:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Primátor Náchod 13:2
7. David Veleba, 9. Jonáš Mareš, 10. Ondřej Krejčí, 11. Jan Malič, 16. David Veleba, 18. Jakub Flek, 22. Jan Malič, 23. Jonáš Mareš, 26. Matěj Vosátka, 29. Matěj Vosátka, 34. Lukáš Trnka, 37. David Veleba, 41. David Veleba - 18. David Špaček, 45. Karel Poštolka; rozhodčí: Martin Mašín - Karel Hlinka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Lukáš Řezníček ?, Patrik Slavík ? - Aneta Kašparová ?; po třetinách: 4:0, 6:1, 3:1;
45:00
44:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Karel Poštolka, asistoval David Špaček (13:2).
40:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Matěj Vosátka (13:1).
36:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Jan Malič (12:1).
34:53
Když se svalí Flek, tak z toho je pořádnej flek na podlaze
33:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Trnka, asistoval Šimon Taraba (11:1).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Slavík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
30:00
30:00
28:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Vojtěch Bílek (10:1).
27:52
Vyloučen hráč Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:24
22:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Mareš, asistoval Jakub Lamberk (8:1).
21:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval David Veleba (7:1).
17:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Flek, asistoval Jindřich Smoček (6:1).
17:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček bez asistence (5:1).
15:15
15:00
15:00
10:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Vojtěch Bílek (4:0).
09:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Matouš Nadrchal (3:0).
08:22
06:52
06:35
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mašín a Karel Hlinka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Poláček; hráči v poli: Filip Knettig, Karel Poštolka, Jiří Jebavý, Patrik Winter, Jakub Langpaul
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Lukáš Řezníček; hráči v poli: Jindřich Smoček, Štěpán Straka, Vojtěch Bílek, Jan Malič, David Veleba