2:0
2:0
- : -

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - Florbal Vsetín 5:3
13. Monika Jahodová, 21. Monika Jahodová, 23. Tereza Baranová, 42. Monika Jahodová, 57. Klára Jahodová - 7. Nikol Šobáňová, 8. Marika Marečková, 14. Eva Gajdošová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 16 - Veronika Ištvánková 17; po třetinách: 1:3, 2:0, 2:0;
60:00
Komentář vedoucího hostí: Děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: První třetina dostaneme 3 goly z vlastních blbostí, naštěstí to holky nezomilo. Soupeř projevil velkou individuální kvalitu, od 2 třetiny však holky začli hrát to co celé týdny trénujeme a šlo to vidět, nebojácnost, tlak do brány a megazodpovědné bránění. Díky za zápas a krásné vánoce všem.
60:00
59:59
Počet střel ve třetí třetině Aligators 6:6 Vsetín.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:31
Ani domácí nedokázali početní výhodu zužitkovat.
58:31
Hosté hrají v plném počtu.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:31
Poprvé v dnešním zápase předvede domácí tým přesilovou hru.
56:30
Timeout Florbal Vsetín
56:30
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:05
Jahodová Klára nekompromisně zvyšuje vedení na rozdíl dvou branek.
56:04
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová bez asistence (5:3).
54:00
Partnerem dnešního utkání je skupina ČEZ. Děkujeme!
52:27
Ani druhá početní výhoda nepřinesla hostům tolik potřebný vyrovnávací gól.
52:26
Domácí hrají v plném počtu.
52:00
Obrana domácích urputně odolává náporu.
50:27
Hosté dostávají příležitost druhé přesilové hry v dnešním utkání.
50:26
Vyloučen hráč Michaela Skřivánková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:15
Sadílková si poradila se sérií střel.
47:41
Jahodové se střela od mantinelu příliš nevyvedla.
47:03
Dědková si navedla míček na osu hřiště. Následná střela končí vedle.
46:50
Sadílková sbírá střelu z poloviny hřiště.
45:53
Marečková střílí do boční síťky.
45:00
Přesilová hra nepřinesla Vsetínu žádnou vyloženou šanci.
44:54
44:00
Zpráva nejen pro pracovníky sdělovacích prostředků. Dnešnímu utkání přihlíží 64 diváků! Děkujeme!
42:54
Hosté si vyzkouší hru v početní výhodě.
42:53
Vyloučen hráč Anna Hanusová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
42:25
Baranová zadovkou poslala do vyložené šance Buráňovou, ta branku přestřelila.
41:15
Nasazení se kterým do třetí třetiny domácí vstoupily nese své ovoce. Otáčejí vývoj utkání na svou stranu.
41:14
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Jana Pražáková (4:3).
40:10
Drápalová střílí pouze do bloku.
40:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Omlouváme se divákům za nefunkční videopřenos. Z technických důvodů není možné přenos provést. Záznam bude k dispozici zítra. Děkujeme za pochopení.
40:00
39:59
Počet střel ve druhé třetině Aligators 6:7 Vsetín
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:22
Pražáková zkušeně pouští přihrávku směrem k Jahodové. Její střelu brankářka chytá.
37:00
Partnerem dnešního utkání je skupina ČEZ. DĚKUJEME!
34:50
Další zaváhání v rozehrávce domácích nedokázala Marečková zužitkovat. Střílí mimo branku.
34:03
Králová se protáhla kolem mantinelu a zakončuje pouze do brankářky.
32:50
Jahodová se osamocená řítí na branku hostí. Ištvánová pohotovým odkopem zažehnala šanci.
32:34
Drápalová dobrým blokem zmařila střelu hostí.
31:44
Jahodová spolu s Pražákovou vybojovaly míček na polovině hřiště. Střela Jahodové nenadělá brankářce mnoho vrásek.
29:45
Ondráčková na poslední chvíli sebrala dobrým zákrokem jasný gól hráčkám Vsetína.
28:39
Hanusová trestuhodně ztratila míček na vlastní polovině. Následnou šanci zmařila dobrým zákrokem Sadílková.
28:00
Osamocená před brankou domácích pálí Goláňová. Střela ji nesedla a míří mimo.
26:41
Po srážce dvou spoluhráček Vsetína střílí Mátlová. Bohužel pro domácí tým mimo.
25:51
Další střelu Jahodová vyslala do nebeských výšin.
25:25
Jahodová střílí ze střední vzdálenosti. Utaženou střelu Ištvánová dokázala zpacifikovat.
25:00
Hosté uklidňují hru svědomitou rozehrávkou.
24:30
Baranová hledá střílenou přihrávkou Královou. Chybí přesnost.
24:20
Kohoutková bojuje za vlastní brankou. Úspěšně.
22:32
Další střelou už Baranová nedala brankářce žádnou šanci.
22:31
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Veronika Králová (3:3).
22:20
Baranová střílí od mantinelu mimo.
20:53
Nastolené tempo zužitkovala v podobě vstřeleného gólu Jahodová Monika. Po nepřehledné situaci před brankou hostí se nejlépe zorientovala a poslala z otočky míček přímo za záda Ištvánové.
20:52
20:30
Do druhé třetiny vstoupily domácí výrazně aktivněji.
19:57
Horáková vyhrála běžecký souboj a odvrací šanci hostí.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:55
Další střelu vysílá Baranová. Brankářka chytá.
14:48
Mátlová se za míčkem dere hlava nehlava.
13:38
Po další individuální chybě v zadních řadách domácích se hráčky Vsetína opět dostávají do dvoubrankového vedení.
13:37
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Gajdošová, asistoval Tereza Goláňová (1:3).
12:33
Spolupráce sester Jahodových vyšla na jedničku. Míček končí v sítí.
12:32
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Klára Jahodová (1:2).
11:49
Baranová zkouší štěstí z úhlu. Pouze do brankářky.
10:06
Hunkařová se dostala ke střele i dorážce. Brankářka neměla příliš práce.
08:33
Jahodová se snaží zvrátit průběh zápasu střelou z velkého úhlu. Branku natrefila.
07:17
Tak tohle je pro domácí opravdové varování. Po individuální chybě v obranném pásmu se hosté ujímají dvougólového vedení.
07:16
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marika Marečková, asistoval Kateřina Sedláčková (0:2).
06:28
Po závaru břed brankou domácích se míček dostal k osamocené Šobáňové, míček s klidem uklidila do prázdné.
06:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Tereza Goláňová (0:1).
04:26
Muselíková na poslední chvíli zablokovala střelu hostí.
03:38
Králová vystihla rozehrávku soupeře a vybídla ke střele Baranovou. Její pokus mijí branku.
02:30
Z otočky střílí Jahodová. Pouze do první hráčky.
01:39
První výrazná šance zápasu. Hostující se po kombinační rozehrávce dostaly ke střele z osy hřiště. Sadílková pohotově zasahuje.
01:00
Začátek zápasu se oproti očekáváním nese ve vlažném tempu.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Kateřina Sedláčková, Gabriela Mandíková, Jana Hrudíková, Marika Marečková, Nikol Šobáňová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Petra Ondráčková, Anna Hanusová, Nikol Hunkařová, Sabina Mátlová, Veronika Králová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u 15. kola první ligy žen. PRAMOS Šitbořice FbC Aligators dnes na domácí palubovce přivítají Florbal Vsetín. Sportovní zápolení se Vám budeme snažit věrně přiblížit pomocí tohoto psaného online přenosu. Pro opravdové fanšmekry dnes máme vyjímečně připravený také videopřenos. Přejeme příjemnou zábavu.
00:00
S blížícím se začátkem utkání nervozita stoupá. Ochozy se začínají plnit fanoušky. O atmosféru dnes nebude nouze.