2:2
1:2
0:1

1. FbK Tábor - FBC Štíři Č. Budějovice B 5:6p
14. David Vodrážka, 17. Dominik Sebastian Zenkl, 29. Josef Mareš, 33. Lukáš Holub, 49. Daniel Babilon - 1. Jakub Vojáček, 26. Jakub Vojáček, 38. David Štěpka, 45. Dominik Vlček, 57. Dominik Vlček, 62. Lukáš Svintek; rozhodčí: Tomáš Čekan - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Dušan Václavík 40 - Lukáš Bicek 63; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:2, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácích: Po pěkném a vzájemně vyrovnaném utkání bereme důležitý bod. Naše individuální chyby a nedůraz v obraně nám tento zápas prohrál. Děkujeme soupeři za zápas přejeme šťastnou cestu domu.
61:41
61:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Svintek, asistoval Petr Žáček (5:6).
61:41
Komentář vedoucího hostů Marka Fučíka: Zápas nahorů dolů, kde týmy nechávali práci na brankářích. Soupeř byl první půlku lepší a zaslouženě vedl. Naštěstí se tolik neprosadili a my úspěšně dotáhli. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
60:00
56:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček bez asistence (5:5).
51:13
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za špatné střídání.
48:13
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Daniel Babilon, asistoval Tomáš Odložilík (5:4).
44:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Marek Fučík (4:4).
43:22
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vražení zády.
40:00
40:00
37:51
Vyloučen hráč Tomáš Odložilík družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
37:51
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
37:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Štěpka, asistoval Lukáš Svintek (4:3).
34:38
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:48
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Holub, asistoval František Kalina (4:2).
28:45
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval David Vodrážka (3:2).
25:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Marek Fučík (2:2).
20:00
20:00
16:34
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Dominik Sebastian Zenkl, asistoval Josef Mareš (2:1).
13:47
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Josef Mareš (1:1).
12:17
Vyloučen hráč Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
02:22
Vyloučen hráč Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za držení.
00:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Robin Podlaha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Tomáš Zelinka, Martin Vacek, Josef Čížek, David Caha, Václav Bíca
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Daniel Babilon, Tomáš Odložilík, Andrej Janda, Marek Janovský, Lukáš Janura