3:2
6:1
- : -

1. SFK Havířov B - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 12:5
2. Samuel Vraník, 8. Vojtěch Sasin, 12. Jan Chudoba, 14. René Nieslanik, 18. Vojtěch Petřík, 22. Samuel Vraník, 25. René Nieslanik, 30. Ondřej Matzner, 32. Dominik Brückner, 32. Samuel Vraník, 33. Matěj Varkoček, 35. Samuel Strakoš - 7. Pavel Kubla, 10. Pavel Kubla, 20. Vít Lestyan, 24. David Kunčický, 25. Vít Lestyan; rozhodčí: Jakub Houška - Pavel Lasota; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Erik Beza ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 3:2, 3:2, 6:1;
36:00
34:41
Timeout 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
34:41
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Samuel Strakoš, asistoval Vojtěch Sasin (12:5).
32:56
Vyloučen hráč Vít Lestyan družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání.
32:37
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Matěj Varkoček, asistoval Ondřej Matzner (11:5).
31:17
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Samuel Vraník bez asistence (10:5).
31:12
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Dominik Brückner, asistoval Vojtěch Sasin (9:5).
29:16
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Ondřej Matzner, asistoval Samuel Vraník (8:5).
28:41
Vyloučen hráč Filip Staněk družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za bránění ve hře.
24:42
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan bez asistence (7:5).
24:22
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil René Nieslanik, asistoval Vojtěch Sasin (7:4).
24:00
24:00
23:31
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil David Kunčický, asistoval Vít Lestyan (6:4).
21:51
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Samuel Vraník, asistoval Ondřej Matzner (6:3).
19:55
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval David Kunčický (5:3).
17:28
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Vojtěch Petřík, asistoval Vojtěch Sasin (5:2).
16:56
Vyloučen hráč Filip Staněk družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za hrubost.
13:22
12:00
12:00
11:05
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Jan Chudoba bez asistence (3:2).
09:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Filip Staněk (2:2).
07:01
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Vojtěch Sasin, asistoval René Nieslanik (2:1).
06:47
01:56
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Houška a Pavel Lasota.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Richard Pokuta, Vít Lestyan, David Kunčický, Adam Szarowski, Pavel Kubla