1:3
1:4
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FLORBAL LITOMYŠL 4:8
7. Jakub Doleček, 8. Petr Doleček, 34. Jan Skalický, 48. František Majvald - 18. Michal Háp, 22. Martin Štarman, 22. Michal Háp, 27. Jan Kulhavý, 46. Michal Háp, 48. Štěpán Švec, 48. Jiří Žák, 53. Ondřej Háp; rozhodčí: Pavel Houserek - Daniel Jireček; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Roman Doleček 9 - Tomáš Doubek 13; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Zaslouženě si odvážíme body. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domacích Petra Adamce: Utkání bylo tvrdé, místy zákroky po odpískání, které vyvolaly diskuze, hádky a strkanice. Na nás bylo znát těžké utkání ze včerejška, které nám sebralo mnoho sil. Děkujeme všem. Hráč utkání Doleček Roman.
58:38
Vyloučen hráč Pavel Krejsa družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
55:04
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
55:04
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
54:28
Vyloučen hráč Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
54:04
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil Jakub Doleček.
52:03
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Michal Háp (4:8).
47:45
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Štarman (4:7).
47:34
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Daniel Ondráček (4:6).
47:02
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (4:5).
45:59
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Štěpán Švec (3:5).
40:00
40:00
35:31
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za zdržování hry.
33:20
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (3:4).
33:20
Vyloučen hráč Jakub Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:45
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:40
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Kulhavý bez asistence (2:4).
21:37
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp bez asistence (2:3).
21:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Jiří Žák (2:2).
20:00
20:00
17:16
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Martin Štarman (2:1).
11:02
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
07:48
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček bez asistence (2:0).
06:57
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Vojtěch Marek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Tomáš Novák, Daniel Ondráček, Štěpán Švec, Ondřej Háp, Michal Háp
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Jiří Skalický, Ondřej Pokorný, Jan Skalický, František Majvald, Marek Švec