1:1
2:0
- : -

FbC Asper Šumperk - SK K2 Prostějov 5:2
1. Karel Mareček, 8. Ondřej Sitta, 14. Pavel Fleischmann, 30. Filip Černohous, 32. Karel Mareček - 2. Adam Anděl, 17. Adam Anděl; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 4:6; využití: 1:1; zásahy brankářů: František Juráň ? - Vít Spíchal ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:0;
36:00
35:40
Vyloučen hráč Lukáš Stach družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
33:30
31:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Karel Mareček, asistoval Antonín Harapát (5:2).
30:29
Timeout FbC Asper Šumperk
30:29
Vyloučen hráč Jan Báthory družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Filip Černohous bez asistence (4:2).
24:00
24:00
23:59
Vyloučen hráč Antonín Harapát družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:59
Vyloučen hráč Jan Báthory družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
23:10
Vyloučen hráč Karel Mareček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
16:11
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Anděl, asistoval Matěj Pecha (3:2).
15:11
Vyloučen hráč Jan Kašpar družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
13:46
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Pavel Fleischmann, asistoval Matěj Ivo Pírek (3:1).
12:00
12:00
11:43
Vyloučen hráč Jáchym Tuček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
10:08
Vyloučen hráč Pavel Fleischmann družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
07:57
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta, asistoval Antonín Harapát (2:1).
07:09
Vyloučen hráč Ladislav Ševčík družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
01:29
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Anděl, asistoval Stanislav Elsner (1:1).
00:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Karel Mareček, asistoval Ondřej Sitta (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Havlena a Petr Holan.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Vít Spíchal; hráči v poli: Adam Anděl, Jan Báthory, Jan Rebilas, Matěj Pecha, Stanislav Elsner
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: František Juráň; hráči v poli: Filip Černohous, Ondřej Konášek, Karel Mareček, Antonín Harapát, Ondřej Sitta