1:1
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Pacovští Honzíci 1:5
54. Tomáš Kasper - 12. Matěj Doubek, 13. Daniel Holeček, 23. Zdeněk Kounek, 36. Petr Diviš, 41. Michal Strejček; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Pavel Urbánek; vyloučení: 3 + Miroslav Daněk 5:2; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 14 - Jaroslav Mareš 18; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:1;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině Domácí: 9 Hosté: 5
59:59
Komentář hostů: Ostaršili jsme sestavu a hráli se zajištěnou obranou.Zápas rozhodla naše produktivita a výkon našeho brankáře.
59:59
Komentář trenéra domácích Komendy: Protrápený zápas, kdy jsme nemohli najít recept na soupeřovu obranu. Děkujeme soupeři
58:07
Domácí zkouší hru bez gólmana.
56:18
Domácí si vyžádali oddechový čas uvidíme zdali zkusí i hru v 6ti.
56:17
Timeout SK Jihlava
54:59
Beránek M. se propracoval do výborné pozice bohužel přestřeluje.
53:26
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Jan Horský (1:5).
52:35
Strejček výborně zablokoval pokus o nahrávku na střed hřiště.
51:11
Domácí jsou výborně rozestavění a nedovolí hostům vystřelit.
50:02
Hosté zatím kombinují. Vyskočil si zatím připsal pouze jeden zákrok.
48:14
Vyloučen hráč Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 5 minut za vysoká hokejka.
48:14
Hosté nyní budou mít dlouhou 5ti minutovou přesilovou hru po hře vysokou holí a po zásahu do obličeje.
46:38
Hostující hráč s číslem 4. se dostal do samostatného úniku který ale končí pouze vedle brány.
45:32
Vyloučen hráč Milan Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
45:32
Vyloučen hráč Martin Štoll družstva SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
40:30
Vlastní branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Strejček (0:5).
40:01
Začíná nám poslední třetina dnešního klání ve kterém výsledkově i herně dominuje hostující celek.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině Domácí: 6 Hosté: 7
38:12
Na hřišti je k vidění debata domácího kapitána s rozhodčími dnešního utkání.
36:55
Dnes je na hřišti mnohem výraznější a dominantnější hostující tým.
35:27
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Milan Buřič (0:4).
34:24
Domácí hodně tlačili na hostující hráče a bylo z toho několik pěkných šancí.
32:06
Hostům se zatím daří skoro každý únik dotáhnout až do zakončen. Domácí obrana v tomto ohledu zatím zaostává.
29:46
Horský se pokoušel o tvrdou střelu ze středu hřiště. Ta mu nakonec nesedl tak jak si představoval a gólman ji bez větších problému likviduje.
28:25
Hostující gólman předvádí výborné zákroky proti dorážkám Beránka J.
27:09
Vyskočil doslova vyskočil z brány a zalehl balónek.
25:28
Domácí nyní dobře prověřili pozornost hostujícího gólmana.
24:03
Domácí ostřelují hostující bránu. Střely ale letí buď mimo hřiště nebo přímo do hostujícího gólmana.
23:02
Hosté rychle využili své početní převahy a zvyšují svůj náskok už o tři branky.
22:06
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Zdeněk Kounek, asistoval Tomáš Voldřich (0:3).
21:23
Vyloučen hráč Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
20:01
Začíná nám druhá třetina do které nastupuje hostující tým v dvou brankovém vedení.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Domácí: 4 Hosté: 7
18:25
Domácí si momentálně nahrávají pouze u vlastní brány jelikož dál se nemohou dostat.
17:09
Hosté jsou zatím více aktivnějším celkem a více času tráví na útočné polovině.
15:43
Vyskočil nyní zachraňuje další podceněné zákroky obrany.
13:24
Domácí už podruhé zaváhali v obraně a tyto zaváhání hosté trestají.
12:48
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Daniel Holeček, asistoval Tomáš Voldřich (0:2).
11:08
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Libor Slatinský (0:1).
11:08
Hosté se výborně natlačili před domácí bránu kde se najednou objevil osamocený Doubek a po přihrávce od Slatinského zakončuje do prázdné brány.
09:54
Domácí i hosté se výborně tlačí do útočného pásma a nikdo nevypustil zatím žádný souboj.
08:33
Domácí zatím neměli žádnou výraznější šanci.
06:27
Hra 4 na 4 ukázala pár pěkných a slibných šancí. Tyto šance většinou překazily nepřesnosti.
04:33
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
04:33
Vyloučen hráč Peter Škurla družstva SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
01:15
Hosté si zatím párkrát vyměnili balónek mezi sebou a domácí se jim tyto výměny snaží překazit.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Petr Diviš, Daniel Holeček, Matěj Doubek, Milan Buřič, Tomáš Krátoška
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Jan Beránek, Michal Strejček, Martin Štoll, Michal Beránek, Jakub Horský