3:3
4:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Panthers Praha 11:6
5. Jiří Mutínský, 5. Jan Mašát, 17. Martin Kasa, 19. Martin Kasa, 25. Josef Huňat, 27. Martin Kasa, 38. Tomáš Smolka, 46. Jiří Mutínský, 49. Jiří Mutínský, 50. Tomáš Zdeněk, 55. Petr Nöbauer - 11. Jan Kšír, 25. Josef Nový, 40. Jan Kšír, 40. Tomáš Mánek, 58. Jaroslav Petrák, 59. Tomáš Mánek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Filip Moravec; vyloučení: 6:0; využití: 0:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Mičiak 22 - Kristián Ulrych 24; po třetinách: 4:1, 3:3, 4:2;
60:01
Komentář trenéra Panthers Praha (Miloslav Mattes): "Kluci dnes sehráli v oslabené sestavě, přesto si dokázali vytvořit spoustu šancí, ale nebyli produktivní. Z toho důvodu dostali od Varů hezký dárek k Vánocům. Ale zítra nás čeká další zápas, takže musíme na dnešek zapomenout. Děkujeme soupeř."
60:01
Komentář metodika Karlových Varů (Martin Kratochvíl): "Minulý týden na Kladně jsme si zvedli sebevědomí. Dnes to bylo znát a soupeře jsme přehráli, i když to nebyl úplně stoprocentní výkon, ke kterému bychom se rádi přiblížili. Všem přejeme krásné Vánoce a kapitánovi Pantherů brzké uzdravení. Jsme rádi, že jsme dnes nadělovali my."
60:00
58:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Lukáš Bárta (11:6).
58:03
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny,
57:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák bez asistence (11:5).
54:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Nöbauer, asistoval Jan Mašát (11:4).
52:27
Na hokejkách Panthers se možná začíná projevovat nervozita, již poněkolikáté se připravili a šanci špatnou přihrávkou
49:56
Hosté opět propadli a Zdeněk jim střílí druhou branku během jejich vlastní přesilové hry
49:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Zdeněk, asistoval Jan Mašát (10:4).
48:28
Zahraj se dostal v oslabení do samostatného úniku, kde byl faulovaný a z nařízeného trestného střílení kompletuje hattrick Mutínský
48:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský z trestného střílení (9:4).
47:58
Vyloučen hráč Petr Nöbauer družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
47:25
Výborný obranný blok Maaze a poté i Mičiaka
45:45
Šťovíčkův pokus propadl Ulrychovi, bohužel pro domácí se míček odkutálel těsně vedle tyčky
45:04
Hosté absolutně propadli, Zdeněk s Mutínským běželi zcela sami na brankáře a neměli nejmenší problém si to vykombinovat
45:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Tomáš Zdeněk (8:4).
41:20
Vyloučen hráč Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
39:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Filip Hajžman (7:4).
39:09
Teď to hosté udělali výborně, Kšír zůstal volný na středu a snižuje
39:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Kšír, asistoval Jaroslav Petrák (7:3).
38:35
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
37:19
Z ničeho nic tady máme gól domácích, Smolka ranou z půlky zamířil přesně mezi nohy gólmana
37:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Jan Mašát (7:2).
30:22
Vyloučen hráč Tomáš Petrilák družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:08
Už to vypadalo, že se Panthers vydají do útoku, Kasa však na poslední chvíli zvládl odebrat a poté nekompromisně uklidit pod břevno
26:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Kasa bez asistence (6:2).
25:25
Šťovíček se výborně uvolnil, poté však přestřelil
24:26
Nejlepší možná odpověď, Pokorný našel Huňata a ten se nemýlí
24:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Josef Huňat, asistoval Marek Pokorný (5:2).
24:02
Málem jsme byli svědky přečíslení domácích, Zdeňkovi se však míček zamotal pod nohama, Panthers vyrazili do brejku a rychlou ranou přesně k tyči snižují
24:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Josef Nový bez asistence (4:2).
19:00
Huňat byl v ideální střelecké pozice, místo zakončení však nahrál Kasovi a ten zvyšuje na 4:1
18:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Kasa, asistoval Josef Huňat (4:1).
18:38
Huňatův kiks musel hasit Maaz
18:15
V některých momentech je to tedy pořádná "sekaná", zatím jsme se však obešli bez zlomených hokejek
16:49
Kasa se teď nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankou a zvyšuje na 3:1
16:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Kasa, asistoval Marek Pokorný (3:1).
16:00
Nádherná rána Petráka a neméně hezký zákrok Mičiaka
14:38
Zdeněk teď zkoušel vstřelit gól freestylovým trikem, netrefil však branku
12:20
Pokus Hajžmana Mičiak viděl až na poslední chvíli, přesto si s ním dokázal poradit. Z následné domácí akce pak Zahraj trefil tyč
11:48
Kšír teď vysoko přestřeluje
10:12
Dlouho končili střely hostů v bloku, recept na domácí obranu našel až Kšír a máme tedy sníženo
10:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Kšír, asistoval Martin Mattes (2:1).
08:21
Panthers teď mají ideální šanci snížit, zahrají si přesilovou hru
08:20
Vyloučen hráč Štěpán Maaz družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
07:40
V souboji Hajžmana s Mičiakem uspěl karlovarský gólman
06:26
Mutínský už byl před gólmanem, na poslední chvíli mu však obránce míček čistě odebral
04:40
Výborná pasáž hry pro domácí, nejprve se prosmýkl po levém křídle Mutínský a ranou nad ruku gólmana otevřel skóre a o pouhých šestnáct vteřin zvýšil na 2:0 Mašát
04:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Tomáš Zdeněk (2:0).
04:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Josef Huňat (1:0).
03:24
Nöbauer přihrával před branku, tam se míčku zmocnil jako první jeden z hostujících obránců