0:3
2:0
- : -

FBS Olomouc B - Fbc Topgal Šternberk 3:8
1. Vojtěch Waic, 28. Jonáš Náplava, 29. David Tichý - 3. Lukáš Černocký, 4. Martin Návrat, 5. Štěpán Jorda, 6. Jan Procházka, 9. Jakub Jurkulák, 13. Martin Návrat, 20. Jakub Jurkulák, 24. Jakub Jurkulák; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Novák ? - Hedvika Mikolajková ?; po třetinách: 1:5, 0:3, 2:0;
36:00
30:15
zápas se dostal do spícího režimu
28:29
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil David Tichý bez asistence (3:8).
27:04
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Jonáš Náplava, asistoval David Tichý (2:8).
24:00
24:00
23:44
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Marek Jurkulák (1:8).
20:33
přesilovka Šternberka je slast pro oči Kappa zdaar
20:19
Vyloučen hráč Matyáš Polak družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za bránění ve hře.
19:57
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Jurkulák bez asistence (1:7).
12:56
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Návrat, asistoval Marek Jurkulák (1:6).
12:00
12:00
08:53
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Roman Odstrčil (1:5).
07:20
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání.
06:00
Šternberku to střílí líp jak včera Chelsea
05:26
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jan Procházka bez asistence (1:4).
04:21
Hráči Šternberku po zjištění že budou mít za výhru marlenku zabrali a otáčí zápas ve svůj prospěch
04:19
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Štěpán Jorda, asistoval Daniel Kotek (1:3).
03:54
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Návrat, asistoval Jan Procházka (1:2).
02:03
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Lukáš Černocký, asistoval Jan Procházka (1:1).