2:0
5:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Draci Říčany bílí 10:2
4. Michal Gabriel, 8. Ondřej Štefek, 11. Antonín Votava, 18. Robert Petr Koudelka, 21. Ondřej Štefek, 31. Jakub Loskot, 38. Matěj Kolář, 38. Michal Gabriel, 42. Tomáš Kuzma, 45. Antonín Votava - 32. Vítězslav Špok, 43. Michal Strieženec; rozhodčí: Dominik Dolejš - Hynek Mošna; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Karel Hodík 11 - Matyáš Novotný 23; po třetinách: 3:0, 2:0, 5:2;
45:00
44:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Robert Petr Koudelka (10:2).
42:57
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Vítězslav Špok (9:2).
41:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval David Vít (9:1).
39:48
Vyloučen hráč Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za bránění ve hře.
37:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Gabriel, asistoval David Kolář (8:1).
37:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Kolář, asistoval Ondřej Štefek (7:1).
32:42
Vyloučen hráč Adam Lubina družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:11
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Ondřej Kubeš (6:1).
30:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Loskot, asistoval Viktor Chaloupka (6:0).
30:00
30:00
29:59
Zatím sledujeme velmi vyhrocené utkání, uvidíme, co přijde ve třetí třetině.
29:40
Hráli jsme kličkovanou v podání Horkého.
29:20
Vyloučen hráč Karel Hodík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
20:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Štefek, asistoval David Vít (5:0).
17:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval David Horký (4:0).
15:20
Druhou třetinu začínáme hrou 4 na 4
15:00
15:00
14:36
Vyloučen hráč David Horký družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
13:50
Vyloučen hráč Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval David Horký (3:0).
08:58
Vyloučen hráč Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za sekání.
07:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Štefek, asistoval Antonín Votava (2:0).
03:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Gabriel, asistoval Antonín Mužík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany bílí:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Antonín Votava, Viktor Chaloupka, Robert Petr Koudelka, David Horký, Jakub Loskot