4:3
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:4
3. Matěj Švácha, 4. Patrik Med, 7. Tobiáš Franc, 17. Ondřej Gutwirth, 25. Patrik Med, 29. Tobiáš Franc, 30. Patrik Hrubý, 39. Patrik Hrubý, 43. Patrik Hrubý - 6. Ondřej Štefek, 20. Tomáš Kuzma, 25. Michal Gabriel, 26. Jan Štefek; rozhodčí: Filip Oberta - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Martin Štochl 12 - Josef Šedivý 18; po třetinách: 3:1, 4:3, 2:0;
45:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme předvedli velmi koncentrovaný a týmový výkon. Chtěl bych pochválit všechny hráče za jejich nasazení, hlad po golech a po většinu zápasu správné rozhodování a řešení situací. Spoustu důležitých a těžkých zákroků předvedl Krtek. Děkujeme soupeři za férový zápas, který nás opět posunul a přejeme šťastnou cestu domů.
45:00
42:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Jan Huleš (9:4).
38:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý bez asistence (8:4).
30:00
30:00
29:07
28:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tobiáš Franc bez asistence (6:4).
25:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Štefek bez asistence (5:4).
24:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med bez asistence (5:3).
24:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Gabriel, asistoval Antonín Votava (4:3).
19:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval Ondřej Štefek (4:2).
16:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Gutwirth, asistoval Tobiáš Franc (4:1).
15:00
15:00
09:42
Vyloučen hráč Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
06:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tobiáš Franc, asistoval Ondřej Ježek (3:1).
05:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Štefek, asistoval David Vít (2:1).
03:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Matěj Švácha (2:0).
02:36
Vyloučen hráč Michal Gabriel družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
02:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Adam Stejskal (1:0).
01:26
Vyloučen hráč Matěj Kolář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Oberta a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Matěj Švácha, Adam Stejskal, Patrik Hrubý, Patrik Med, Jan Huleš