2:1
3:3
- : -

Prague Tigers - FBC Pitbulls Kolín 11:4
1. Tomáš Ureš, 2. Radek Šindelář, 3. Martin Boušek, 3. Filip Rulíšek, 6. Dominik Vorlíček, 20. Tomáš Ureš, 22. Vítězslav Matěj, 34. Tomáš Ureš, 46. Dominik Vorlíček, 50. Jiří Horák, 54. Filip Rulíšek - 38. Jan Novotný, 57. Filip Pletka, 59. Filip Pletka, 59. Jan Novotný; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 3:6 + David Vokál OS; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Pavel Dundr 9 - Lukáš Mareš 20; po třetinách: 6:0, 2:1, 3:3;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině Tigers 11:5 Kolín.
60:00
Komentář trenéra domácích: O zápase jsme rozhodli v první třetině. V dalším průběhu zápasu jsme skóre navýšili a zápas si pohlídali. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
60:00
Komentář trenéra hostů: Po otřesných 2 minutách a 5 obdržených gólech jsme hru dokázali jakžtakž stabilizovat, ale stále nám to neklape. Může být pro nás útěchou aspoň 3. vyhraná třetina. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:42
Další míček v síti Tigers. Aktuálně to tu vypadá jako ve Švýcarsku, kde česká repre ztratila nadějný výsledek. No, ještě že Tigers mají komfortnější náskok.
58:41
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Filip Pletka (11:4).
58:19
Po chybě v rozehrávce se k míčku dostal Novotný, který oslovil Pletku jenž nekompromisně zavěsil.
58:18
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Jan Novotný (11:3).
57:55
Faul Tlapy přerušuje hru.
57:00
Pletka se dostal do přečíslení, které vyřešil střelou. Měl i trochu štěstí, protože po zákroku brankáře propadl míček za brankovou čáru.
56:59
55:43
Tůmova rána proletěla těsně vedle pravé šibenice.
54:46
Řádek motá hlavy obráncům Kolína, kteří nevědí, jak ho zastavit.
53:12
Řádek poslal parádní kros na Rulíška před prázdnou branku a ten v poklidu uklidil míček do branky.
53:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Vojtěch Řádek (11:1).
52:39
Novotného střela skončila za mantinelem. Bylo to po teči obránce, a tak Kolín zůstává v držení míčku.
51:17
Tigers mají míček na svých florbalkách a kombinují.
50:00
Jubilejní desátou branku vstřelil Horák, který vystřelil dělovku z půlky.
49:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Horák, asistoval Vítězslav Matěj (10:1).
48:39
Svatoš pálil ze středu hřiště vysoko nad.
46:46
Tigers i nadále hrají aktivně a kontrolují průběh utkání.
45:53
Boušek ťukl míček Vorlíčkovi, který zavěsil na zadní tyč.
45:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Martin Boušek (9:1).
45:16
Tigers ustáli oslabení a nadále mají pohodový náskok.
44:37
Řádek se dostal v oslabení do brejku a jeho střelu pod víko vyrazil brankář!
43:41
Novotného pobídku na skórování jeho spoluhráč odmítl a poslal míček za branku.
43:07
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
42:59
Boušek našel Tůmu před brankou, ale jeho rána byla sražena nad břevno.
41:51
Smejkal vyslal do brejku svého spoluhráče, ale tomu se zapletl míček mezi nohy.
41:01
Další nebezpečná střela Ureše skončila na masce brankáře Kolína.
40:18
Tigers aktivně napadají a způsobují problémy v kolínské rozehrávce.
40:00
40:00
Střelecké pokusy na branku ve druhé třetině Tigers 11:2 Kolín. Střelecké pokusy celkem 20:7.
40:00
39:25
Řádkova střela na zadní tyčku se jen o malý kousek nevešla mezi tři tyče.
38:36
Kolín ubránil oslabení a ještě v něm vstřelil branku.
37:13
Novotný zachytil kopec z vlastní půlky a před brankou vyslal bekhendovou ránu, která zapadla na zadní tyč.
37:12
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Lukáš Hlavatý (8:1).
36:35
Pravděpodobně za nevhodné výrazy jde sedět na trestnou další hráč Kolína.
36:34
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
36:02
Šindelářova jedovka orazítkovala masku brankáře.
35:11
Střela Novotného šla vedle domácí branky.
34:28
Tigers zatím poctivě brání a Kolín se ještě nedostal k žádné tutovce.
33:10
Ureš předvedl další parádu a dnešní nedělní večer si zpříjemnil hattrickem.
33:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Andrej Svatoš (8:0).
31:49
Na kolínské trestné lavici je poněkud těsno a vypadá to na ní jako u Krause. Chybí už jen červená sedačka.
31:18
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
30:34
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
30:14
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
30:14
Vyloučen hráč Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
28:57
Tůmovi odskočila přihrávka u levého mantinelu, a tak se k míčku na malou chvíli dostali kolínští.
27:44
Hosté drží míček a kombinují na své polovině.
26:54
Podskalský se při svém střídaní několikrát provinil nedovoleným vrážením až ho museli uklidnit jeho spoluhráči.
26:01
Vorlíček střílel z otočky vedle levé tyče.
24:37
Šindelář svou střelou orazítkoval břevno!
23:56
Slovák pálil z první na levé straně, ale trefil přesouvajícího se brankáře.
23:21
Horákova tvrdá rána letěla mimo tři tyče.
22:46
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
22:07
Individuální akcí se pokoušel o snížení Smejkal, ale jeho akce nebyla úspěšná.
21:12
Řádek poslal nahrávku před branku, kde poslal míček pod víko Vítězslav Matěj.
21:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Vojtěch Řádek (7:0).
20:52
Tůma poslal míček za svou branku a domácí střídají.
20:05
Úvodní vhazování druhé třetiny vyhráli hosté.
20:00
20:00
Střelecké pokusy na branku v první třetině Tigers 9:5 Kolín.
20:00
19:27
Boušek vyzval Ureše k dalekonosné ráně, která skončila v síti!
19:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Martin Boušek (6:0).
19:07
Tůma s Bouškem získali míček za brankou hostů a domácí pokračují v kombinaci.
18:06
Boušek uklidnil hru a domácí začínají kombinaci od své branky.
16:35
Navrátil kombinoval s Řádkem, ale druhý zmiňovaný už měl zakončení do prázdné branky na dlouhou hůl, a tak z dobré šance nebylo nic.
15:49
Nebezpečná střela ze středu hřiště v podání kolínských opět netrefila zařízení.
14:52
Přečíslení kolínských dva na jednoho skončilo zablokovanou nahrávkou.
13:26
Rulíšek obešel protihráče, ale jeho střela nebyla přesná a trefila nohu brankáře.
12:40
Tigers ubránili oslabení a mohou opět útočit.
11:48
Boušek vyvezl míček na střed hřiště, kde poslal kros na Svatoše, jenž svou střelou minul branku.
11:19
Reithar to zkusil z pravé strany a nebyl daleko od vstřelení první branky svého družstva.
10:41
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
10:22
Kolínští jsou poprvé delší dobu u míčku a pokoušejí se o kombinaci na polovině Tigers.
09:14
Po rychlé kombinaci pálil Řádek z pravé strany, ale jeho rána neměla potřebnou přesnost.
08:24
Tůma dostal skvělý kros od Bouška, ale jeho rána byla na poslední chvíli sražena.
07:45
Tlapa posílal nahrávku před branku, ale ta byla zablokována.
06:49
Kolín se od začátku utkání nachází pod těžkým tlakem domácího celku, který na hřišti dominuje.
06:28
Navrátilova střela byla sražena do rohu.
05:30
Pátá branka je na světě. Vorlíček proměnil svůj nájezd střelou nad ruku.
05:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček z trestného střílení (5:0).
04:40
Tigers v přesilové hře nic nevymysleli a Kolín se bez větších problémů ubránil.
02:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jiří Horák (4:0).
02:38
Vyloučen hráč David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín - osobní trest.
02:38
Vyloučen hráč David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
02:04
Uragán pokračuje! Tůma poslal nádhernou krosovou nahrávku na Bouška, který uklidil míček do prázdné Kasy.
02:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Radim Tůma (3:0).
01:52
Tlak Tigers pokračuje je to 2:0! Střelou z pravé strany se prosadil Šindelář.
01:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Šindelář, asistoval Filip Tlapa (2:0).
01:32
Až nyní se ke střele dostal kolínský hráč, který svou střelou mířil hodně vedle.
01:08
Tigers ještě nepůjčili Kolínu míček a i nadále kombinují.
00:15
Dobrý nástup domácích do utkání je přetaven v úvodní branku! Boušek nahrál na Ureše, který procpal míček do branky.
00:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Lukáš Mareš; hráči v poli: Tomáš Kukal, Marek Reithar, Kryštof Podskalský, Lukáš Hlavatý, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Andrej Svatoš, Tomáš Ureš, Martin Boušek, Dominik Vorlíček, Radim Tůma