1:3
4:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - SK Jiskra Domažlice 9:5
4. Robin Podlaha, 6. Lukáš Vácha, 8. David Štěpka, 20. David Řehoř, 30. Jakub Vojáček, 42. Filip Bořík, 44. Dominik Vlček, 58. Marek Fučík, 59. Lukáš Svintek - 12. Robert Kubica, 26. Jakub Nechoďdomů, 33. Martin Andrle, 36. Ondřej Stach, 47. Filip Bořík; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: František Novák 24 - Jan Fousek 26; po třetinách: 4:1, 1:3, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: I v této soutěži padají góly do vlastní branky. Přesto z naší strany perfektní zápas, děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme štestí do dalších zápasů.
60:00
Komentář vedoucího domácích Marka Fučíka: Mimo druhou třetinu z naší strany dobrý výkon. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
58:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Svintek, asistoval David Štěpka (9:5).
57:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Jakub Vojáček (8:5).
51:41
Vyloučen hráč Filip Bořík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:09
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík, asistoval Martin Andrle (7:5).
43:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček bez asistence (7:4).
41:42
Vlastní branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík (6:4).
40:00
40:00
35:56
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Stach bez asistence (5:4).
32:48
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Andrle, asistoval Robert Kubica (5:3).
29:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval David Caha (5:2).
25:05
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Nechoďdomů, asistoval Martin Andrle (4:2).
21:21
Vyloučen hráč Petr Žáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hra rukou.
20:00
20:00
19:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Řehoř, asistoval Jakub Vojáček (4:1).
11:21
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica, asistoval Zdeněk Opálka (3:1).
07:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Štěpka, asistoval Zdeněk Valdauf (3:0).
07:46
Vyloučen hráč Zdeněk Opálka družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
05:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Vácha, asistoval Jakub Vojáček (2:0).
03:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Robin Podlaha, asistoval Jakub Vojáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Jan Fousek; hráči v poli: Ondřej Stach, Jan Tauer, Luboš Řezáček, Jakub Nechoďdomů, Robert Kubica
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: František Novák; hráči v poli: Josef Čížek, David Caha, Václav Bíca, Jan Pražák, Martin Vacek