2:1
1:1
- : -

TJ Sokol Koberovy - FBC Česká Lípa B 5:4
11. Lukáš Hlava, 15. Dominik Reczai, 26. Dominik Reczai, 31. Michal Slavík, 46. Adam Buriánek - 5. Petr Pirunčík, 14. Jan Bureš, 22. Petr Procházka, 49. Zdeněk Petrák; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - David Kodytek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 19 - Marek Kocourek 30; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1;
60:00
59:59
Dnešní utkání je u konce: střely ve třetí třtetině 13:9. A hlavní je skóre Domácí ovládli zápas 5:4. Pejeme hezký zbytek nedělního večera.
59:59
Komentář trenéra domácích: " Z vypracovaných šancí jsme měli vstřelit více branek, soupeř se díky tomu ve třetí třetině dostal zpět do zápasu a nakonec jsme o výhru museli bojovat. Děkujeme soupeři za utkání."
59:59
vyjádření trenéra hostí: I v okleštěné sestavě jsme dnešní zápas odehráli na 100%, ke konci utkání nám chybělo trochu štěstí , děkujeme soupeři za utkání
52:55
Domácí nevyužili své šance a hosté se snaží z protiútoků vyrovnat.
49:08
Hostům vyhovuje menší počet hráčů na hřišti více a snižují na 4:5.
48:54
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Zdeněk Petrák bez asistence (5:4).
47:47
Hlavis si potřeboval něco vysvětlit s Pešrem. Hra okračuje 4:4.
47:35
Vyloučen hráč Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za držení.
47:35
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
45:59
Buri tečuje střílenou nahrávku Šikiho a je to o 2 branky.
45:54
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Adam Buriánek, asistoval Marek Šikola (5:3).
44:26
Hlavis netrefil náhrávku Buriho to byla jasná šance. To trefuje i Petr Flegr z Bčka. Možná by se měl trenér A týmu zamyslet nad příští nominací. :)
42:09
Hlacis střílel v tutové šnaci. gólman hostí byl ovšem proti. Krásná střela ještě hezčí zákrok.
40:30
Generální sponzor koberovského florbalu sleduje s napětím dnešní utkání snad mu naši chlapci udělají radost
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina je u konce . Domácí drží průměr střel na 11 za třetinu, hostě tuto třetinu vyslali 6 střel. Domácí vedou po dvou třetinách 4:3. Šancí je hodně na obou stranách
34:35
Buri si ustlal v rohu, snad má ještě dost sil
32:59
hra pokračuje v rychlém tempu na obě strany.
30:42
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Lukáš Hlava (4:3).
30:42
Přesilovka nakonec využita po nacvičené akci, téměř na konci přesilovky
29:00
Další přesilovka domácích snad bude lepší než ta předchozí.
28:55
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
27:50
Domácí tlačí a chtějí se dostat do vedení
25:19
neskutečná branka domina pavouci utekli asi už s ním na břevínka hrát nebudu.
25:18
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jakub Janoušek (3:3).
24:28
Vítr se mohl zapsat do historie Koberov, bohužel neproměnil.
23:42
gólová šance domácích neproměněna a následoval brejk lípy který naštěstí také nedali.
21:33
Hosté opět ve vedení. po nenápadné střele z půlky.
21:27
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Jan Dudek (2:3).
20:01
Děti jdou ze hřiště a druhá třetina může začít.
20:00
20:00
19:59
První třetina je u konce skóre 2:2. domácí přestřílely hosty 11:8.
19:10
Leoš minul svou střelou ranku hostí.
14:40
Kapitán domácích se nechce nechat zahanbyt tím hostujícím a střílí branku
14:39
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Marek Šikola (2:2).
13:58
Zničeho nic branka hostí a Koberovy opět musí dotahovat.
13:48
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Bureš, asistoval Petr Procházka (1:2).
13:29
Buriho druhá krásná střela. Golman hostí čaruje.
10:58
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Tadeáš Hradil (1:1).
10:58
A je VYROVNÁNO krásná branka domácích. buriánek , hradil , hlava. to byla akce.
08:13
Nepřesná střela Kapitána Reczie a přesilovka se pomalu chýlý ke konci.
06:41
Vyloučen hráč David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
06:41
Domácí májí výhodu přesilovky. Snad ji promění
04:41
Hra je vyrovnaná lae hosté se po rozehrávce z rohu ujímají vedení.
04:40
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Pirunčík, asistoval Petr Procházka (0:1).
01:36
První střelu si připsali hosté. Střelu kapitána lípy Ondra chytil
00:01
Vítáme vás u onine zápisu dnešního zápasu. Doufáme že domácí naváží na dobré výsledky posledních utkání. Oba týmy pomalu nastupují na hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a David Kodytek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Jan Bureš, Petr Procházka, Jan Petříček, Tomáš Hudík, Petr Pirunčík
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Adam Buriánek, Marek Šikola, Dominik Reczai, Michal Slavík, Jan Novotný