1:4
1:4
- : -

FbC Hradec Králové - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:9
2. Michal Kunart, 7. Michal Rolín, 8. Tomáš Jerge, 14. Filip Nerad, 20. Filip Nerad, 45. Michal Doubek - 7. Vojtěch Bílek, 16. David Veleba, 18. Matěj Vosátka, 20. David Veleba, 29. Matěj Vosátka, 33. Matěj Vosátka, 34. Jan Malič, 41. David Veleba, 44. Vojtěch Bílek; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Filip Školník ? - Lukáš Řezníček ?, Patrik Slavík ?; po třetinách: 4:1, 1:4, 1:4;
45:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Pokorného: Po první třetině jsme usnuli a začali hrát hru, kterou vůbec nechceme. Je to škoda, v tomto zápase jsme měli navíc. Soupeř poté zaslouženě vyhrál. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
44:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Doubek, asistoval Patrik Strejcius (6:9).
43:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Matěj Vosátka (5:9).
40:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Vojtěch Bílek (5:8).
40:12
Timeout FbC Hradec Králové
33:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Vojtěch Bílek (5:7).
32:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Štěpán Straka (5:6).
30:00
30:00
28:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Vojtěch Bílek (5:5).
26:46
Vyloučen hráč Jindřich Smoček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Nerad, asistoval Michal Rolín (5:4).
19:00
19:00
Hezká individuální akce Bílka, který připravil gól Velebovi
17:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Ondřej Valenta (4:3).
16:37
Vyloučen hráč Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
15:14
15:00
15:00
13:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Nerad, asistoval Jonáš Velc (4:1).
10:28
Vyloučen hráč Tadeáš Nedoma družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
10:06
Nad brankářem Florbalu Náchod zvoní břevno
07:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Jerge, asistoval David Štaier (3:1).
07:20
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Slavík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
06:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Štěpán Straka (2:1).
06:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Rolín, asistoval Ondřej Rathouský (2:0).
06:08
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Kunart, asistoval David Štaier (1:0).
00:58
Vyloučen hráč Lukáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Lukáš Řezníček; hráči v poli: Ondřej Valenta, Vojtěch Bílek, Jan Malič, Matěj Vosátka, David Veleba
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Filip Školník; hráči v poli: Michal Rolín, Dominik Jarka, Jonáš Velc, Filip Nerad, Martin Cupal