2:3
2:4
- : -

FBC Ossiko Třinec - FbC Asper Šumperk 5:9
16. Marcel Galuszka, 31. Lukáš Marthaus, 39. Filip Turoň, 46. Filip Turoň, 56. Jan Mieszek - 10. Ondřej Mrázek, 13. Jan Mannl, 27. Petr Matěj, 31. Jiří Trávníček, 36. Petr Matěj, 46. Petr Matěj, 54. Jiří Trávníček, 56. Jiří Trávníček, 60. Daniel Venouš; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Jan Piško 27 - Antonín Byvan 23; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:4;
60:01
Komentář Hostujícího týmů: Dneska opět utkání ve vysokém tempu, Třinec nám zatápěl nepříjemným šlapáním na paty, ale nakonec bereme velmi cenné 3 body. Díky soupeři i rozhodčím za férové utkání.
60:01
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Velmi vyrovnaný zápas, který byl pro nás těžký v hlavách, protože jsme museli celou dobu dotahovat. Definitivně nás zlomil sporný gól na 4:6. Šumperk je 1.zcela zaslouženě, ale projevy některých hráčů rozhodně nemá zapotřebí. Tak samo my jsme se dnes nechovali hezky. Díky rozhodčím, kteří to s námi měli těžké a soupeři gratuluji."
60:00
59:38
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš bez asistence (5:9).
57:46
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
56:57
Timeout FbC Asper Šumperk
55:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček bez asistence (5:8).
55:36
Vyloučen hráč Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nesportovní chování.
55:06
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Vladimír Hloužek (5:7).
53:52
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (4:7).
48:45
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
45:21
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Jan Mannl (4:6).
45:03
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň bez asistence (4:5).
38:57
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Jan Mieszek (3:5).
38:41
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
38:41
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
35:57
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (2:5).
30:17
30:06
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Marcel Galuszka (2:3).
15:58
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Tomáš Sikora (1:2).
13:10
Střela Miesza nekončí gólem.
12:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl bez asistence (0:2).
09:56
Třinečtí ohrozili bránu Šumperku
09:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Michal Vařeka (0:1).
08:10
Skvělý blok Kupczaka.
06:30
Šumperk tlačí domácí tým v obraném pásmu.