0:2
1:4
- : -

Sokoli Pardubice - Bulldogs Brno 2:7
8. Jan Stuchlík, 58. Marek Weinelt - 4. Jakub Laus, 21. Michal Valachovič, 31. Michal Valachovič, 50. Michal Valachovič, 58. Michal Valachovič, 59. Michal Valachovič, 60. Štěpán Zeman; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Matěj Denemark 23 - Matěj Faltus 26; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:4;
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnes jsme získali důležité 3 body po zodpovědném výkonu a plnění taktických pokynů. Dokázal bych si představit větší koncentrovanost a zápal do zápasu, ale věřím, že zítra tyto detaily posuneme.Mockrát děkuji hráčům za dnešní výkon a předčasný dárek k Vánocům, soupeři za utkání a fanouškům za podporu on-line zápisu! AVE BULLS
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes to nebylo dobrý. Hráli jsme bez pohybu, bez zápalu a obecně nám vše trvalo. Soupeř nehrál o moc lépe, nicméně šance, které měl, tak proměnil. Zítra musíme být lepší.
60:00
59:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Štěpán Zeman bez asistence (2:7).
59:42
Tak ještě jeden..
59:29
Domácí opět v 6.
58:53
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič bez asistence (2:6).
58:53
Valachovič vystihl rozehru a připisuje si svůj 5. gól v utkání.
58:29
Znovu Macek na Weinelta, tentokrát tyč.
58:11
Domácí to ještě nevzdávají a zkusí napodobit švýcarskou ženskou repre.
57:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Jakub Laus (2:5).
57:27
Tak to dlouho nevydrželo.
57:17
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Marek Weinelt, asistoval Marek Macek (2:4).
57:17
Prázdná brána poprvé pokořena a snižujeme.
54:50
Denemarkův monster-save drží rozdíl pouze o 3 branky.
53:41
Mackova florbalka mínus.
52:56
Valachovič ukázal i fotbalové schopnosti, ale tohle je florbal a tak jeho gól nemůže být uznán.
51:45
Faltus fantasticky proti Weineltovi a přesilovka končí.
49:45
Vyloučen hráč Jiří Černohous družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:45
Velká šance pro domácí na stáhnutí deficitu.
49:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič bez asistence (1:4).
49:02
Fatálek na středu a Valachovič trestá.
48:20
Hra se uklidnila, domácí se připravují na závěrečný tlak.
47:20
Domácí v 5.
46:44
Buldoci ostřelují, ale netrefují bránu.
45:20
Vyloučen hráč Matěj Gregor družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
45:20
Sporný zákrok Gregora přerušuje tlak.
44:51
Prášek do tyče.
44:37
Nezval našel Bartoše na středu, který dnes snad už popáté mířil Faltusovi do břicha.
43:59
A už jsme se i dočkali gólu, bohužel dle názoru rozhodčích padl po zásahu vysokou holí.
43:02
Pokud Sokoli udrží tohle tempo, tak to budou mít Buldoci hodně těžké, v této třetině se zatím hraje pouze na jednu stranu.
42:21
Kučerovi A. se nepovedla přihrávka, kdybych měl citovat jeho reakci tak to máme za pokutu.
41:51
V další šanci se objevil Bartoš, ale ani on Faltuse nepřekonal.
41:10
Asi 15 vteřin se teď hrálo s rozšláplým balonkem, to stejně nevadilo pardubickým v kombinaci.
40:33
Pardubice začali velikým tlakem a od začátku se ženou za vyrovnáním.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Domácí - 6, Hosté - 10.
40:00
39:53
Na závěr třetiny jsme viděli na každé straně po samostatném úniku, Laus nejprve nevyzrál na Denemarka a o pár vteřin později mířil Gregor do tyče.
39:05
Vypadá to, že Jirka "Kanón" Kohoutek se nám po zranění zapojí do zápasu naplno ve 3. lajně.
37:30
Buldoci nic během přesilovky nevymyslelli a tak jim hned po ní pomohl Macek námazem, naštěstí pro domácí pokračujeme v mizerné koncovce.
36:10
Šance na přésu i pro Buldoky, zatím se k ničemu nedostali kluci v černém.
35:28
Vyloučen hráč Jan Nezval družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
35:03
Skvělý obranný zákrok Weinelta.
32:25
Laus se velmi pěkně uvolnil, ale Denemark jeho pokus vyškrábnul konečky prstů.
32:12
Velký tlak domácí první lajny, ale Buldoci hrají velmi obětavě a odolávají.
31:12
Vítkova raketa z půlky prověřila Denemarka, na druhé straně se málem radoval Prášek, ale Faltus byl také proti.
30:05
30:05
Já na bráchu, brácha na mě a je to o dvě.
30:00
Dnešní utkání sleduje 45 diváků.
27:26
Hraje se pořád v celkem dobrém tempu, uvidíme jak dlouho to Buldokům vydrží, přece jen hrají od začátku na 10 lidí.
26:11
Laus s Valachovičem v dnešním zápase připomínají legendární bratry Sediny. Další jejich spolupráce opět málem skončila brankou.
24:45
Petric ukličkoval sám sebe na středu a Jedlička díky tomu šel sám na bránu, také však neuspěl ve finální fázi.
24:08
Rychlý únik domácích končí opět na Faltusovi.
23:27
Matiášův fatál zůstal nepotrestán.
22:48
V závěru přesilovky ještě zkusili štěstí Smola s Weineltem, ale Faltus podržel a hosté jsou v 5.
21:55
Buldokům prochází jeden kros za druhým..jenom to zakončení.
21:29
Macek vs. prázdná brána 0:1.
20:40
Vyloučen hráč Michal Rada družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:40
Buldoci opět začali třetinu aktivně a po hezké kombinaci se ujímají vedení. Jejich tlak však rychle utnul Rada, který zatáhnul za záchrannou brzdu při Kučerově průniku.
20:21
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí - 8, Hosté - 7.
20:00
19:37
Kučera A. přetlačil u mantinelu Zemana a jak už to tak u Andyho bývá tak se soupeř podíval skoro až na tribunu.
18:15
Buldoci teď výborně blokují, za celé střídání pod tlakem nepustili na Faltuse jedinou střelu.
17:16
Hezká pasáž hry, nejprve několik dobrých obranných zákroků od Bartoše a poté rychlý brejk, který Petric zakončil těsně vedle.
16:11
Včerejší oslavenec Adam Kučera zazmatkoval na středu, standartku s přehledem likviduje Denemark.
15:18
Nezval při svém první startu v juniorském dresu ukazuje, že se toho nebojí a Faltus měl teď hodně štěstí.
14:11
Na druhá straně poté pardubická první formace neproměnila ani jednu ze dvou gólových šancí.
13:28
Špatné střídání domácích zachraňuje skvělým přesunem Denemark.
12:08
Bartošův důležitý double blok.
11:49
Denemark si připisuje první vážnější zákrok proti Valachovičově průniku.
10:57
Jak bylo z pohledu domácích prvních 5 minut tragických, tak teď se obraz hry úplně obrátil. Smola jen tak tak nenašel Křinku před prázdnou bránou.
08:54
Faltus nyní zázračně vytáhnul Petricovu dělovku.
08:14
Na hřišti se objevuje poprvé i Jirka "Kanón" Kohoutek.
07:01
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Martin Matiáš (1:1).
07:01
Honza Stuchlík ukázal svoje zametačské schopnosti a z předbrankového prostoru vyrovnává.
05:16
Mík se pokoušel tečovat střelu Petrice, ale Faltuse nepřekonal.
03:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Laus, asistoval Michal Valachovič (0:1).
03:11
Další rychlá akce Bulldogs zakončená do tyče, Laus však z dorážky otevírá skóre.
02:49
Stuchlík nahrál sám sobě a zklidňuje hru.
01:43
Naopak druhá lajna domácích zamkla soupeře na vlastní polovině, avšak bez gólového úspěchu.
00:09
Po menších technických problémech začínám z ostra. První střela Bulldogs končí na tyčce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Filip Antel, Jakub Vitek, Rudolf Brucháček, Michal Valachovič, Jakub Laus
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Michal Smola, Petr Křinka, Marek Weinelt, Vojtěch Rusin, Marek Macek