6:1
- : -
FBC Přerov

FBC ČPP OSTRAVA - FBC Přerov 12:3
14. Lukáš Pobořil, 14. Šimon Soukup, 18. Maxim Grega, 18. Daniel Chatrný, 22. Lukáš Pobořil, 30. Daniel Chatrný, 35. Petr Vítovec, 37. Šimon Soukup, 39. Daniel Chatrný, 42. David Slončík, 45. Petr Vítovec, 45. Petr Polášek - 4. Kryštof Burda, 30. Michal Hrabica, 44. František Šamořil; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi ?, Šimon Hadwiger ? - Miroslav Kovařík ?; po třetinách: 2:1, 4:1, 6:1;
45:00
44:49
Komentář trenéra hostí Daniela Šmehlíka: Vstup do utkání se nám relativně povedl. Hráli jsme chytře zezadu, bohužel jsme potom dostali dva slepené góly. Ve druhé část jsme třikrát inkasovali, poté jsme hru otevřeli. Šancí bylo mnoho, bohužel se nám nedařilo proměňovat breakové situace, kde jsme netrefovali ani zařízení. Soupeř vyhrál zaslouženě, gratuluji.
44:49
Komentář trenéra domácích Kučera Miroslava: Od začátku utkání jsme si pohlídali hru soupeře a trestali. Pěkný zápas.. Děkuji soupeři.
44:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Petr Polášek, asistoval Matěj Přindiš (12:3).
44:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Petr Vítovec, asistoval Šimon Soukup (11:3).
43:49
Branku družstva FBC Přerov vstřelil František Šamořil, asistoval Noel Gavaller (10:3).
42:15
Vyloučen hráč Michal Hrabica družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
41:26
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil David Slončík, asistoval Jindřich Žalud (10:2).
38:32
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Richard Pum (9:2).
37:56
Vyloučen hráč Michal Hrabica družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:18
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Petr Vítovec (8:2).
34:39
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Petr Vítovec, asistoval Daniel Chatrný (7:2).
33:51
Vyloučen hráč Matěj Sedláček družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Hadwiger družstva FBC ČPP OSTRAVA
30:00
30:00
29:49
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Kryštof Burda (6:2).
29:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (6:1).
21:21
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil bez asistence (5:1).
17:41
17:15
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Maxim Grega, asistoval Lukáš Pobořil (3:1).
15:00
15:00
13:56
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Daniel Chatrný (2:1).
13:51
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Matěj Přindiš (1:1).
06:13
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
03:38
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda, asistoval Michal Hrabica (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Petr Vítovec, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Richard Pum, Aleš Gobel