3:1
8:0
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - MoBu-PSKC Okříšky  15:4
1. Adam Líbal, 6. Adam Líbal, 11. Adam Líbal, 15. Václav Venzhöfer, 16. Filip Lébl, 26. Daniel Hodboď, 29. Adam Líbal, 32. Patrik Kučera, 37. Adam Líbal, 38. Jakub Mareš, 39. Jakub Mareš, 42. Vojtěch Jonák, 42. Adam Veselovský, 44. Adam Líbal, 44. Vojtěch Jonák - 1. Michal Beneš, 4. Adam Ampapa, 13. Adam Ampapa, 30. Lukáš Kopeček; rozhodčí: Petr Kadlec - Miloš Janda; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Zemánek ? - Jiří Chalupa ?; po třetinách: 4:3, 3:1, 8:0;
45:00
43:41
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Adam Líbal (15:4).
43:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Líbal, asistoval Jakub Mareš (14:4).
41:35
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Veselovský, asistoval Josef Žáček (13:4).
41:24
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Patrik Kučera (12:4).
39:39
Vyloučen hráč Petr Pojer družstva MoBu-PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání.
38:39
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Filip Lébl (11:4).
37:12
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Vojtěch Jonák (10:4).
36:49
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Líbal, asistoval Josef Žáček (9:4).
35:01
Vyloučen hráč Denis Tesařík družstva MoBu-PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání.
31:55
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Lukáš Zemánek (8:4).
30:59
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:28
Branku družstva MoBu-PSKC Okříšky vstřelil Lukáš Kopeček bez asistence (7:4).
28:15
25:31
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Daniel Hodboď, asistoval Adam Veselovský (6:3).
22:11
Vyloučen hráč Michal Beneš družstva MoBu-PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání.
15:29
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
15:07
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Filip Lébl, asistoval Václav Venzhöfer (5:3).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Venzhöfer, asistoval Josef Žáček (4:3).
12:05
Branku družstva MoBu-PSKC Okříšky vstřelil Adam Ampapa z trestného střílení (3:3).
10:32
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Líbal, asistoval Adam Veselovský (3:2).
05:59
Vyloučen hráč Filip Lébl družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
05:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Líbal, asistoval Vojtěch Jonák (2:2).
03:26
00:21
00:18
Branku družstva MoBu-PSKC Okříšky vstřelil Michal Beneš, asistoval Adam Ampapa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Miloš Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů MoBu-PSKC Okříšky :
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Filip Lébl, Daniel Hodboď, Josef Žáček, Adam Veselovský, Václav Venzhöfer